Mobil

Samsung Galaxy S22 serisinin maketleri sızdırıldı

Counterpoint Research raporuna nazaran yüzde 20’lik pazar hissesi ile dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi pozisyonunda bulunan Samsung, şu sıralar yakın vakitte tanıtılması beklenen Galaxy S22 serisi ile gündemde. Telefonların lansman tarihi yaklaştıkça ortaya çıkan sızıntıların sayısında da önemli bir artış kelam konusu. Son olarak serinin dizaynlarını gözler önüne seren maketleri sızdırıldı. İşte detaylar…

Samsung Galaxy S22 serisi, maketleri ile gündemde

Samsung ve Apple üzere şirketlerin amiral gemisi sınıfında yer alan akıllı telefonlarının maketleri ekseriyetle lansmandan evvel sızdırılıyor. Kısa müddet evvel de Unbox Therapy tarafından paylaşılan görüntüyle Galaxy S22 serisinin maketleri ortaya çıktı.

Kelam konusu görüntüde; Galaxy S22, S22 Plus ve S22 Ultra modellerinin maketlerinin yan yana sıralandığını görüyoruz. Burada serinin üst seviye özelliklere sahip Ultra modelinin Galaxy Note telefonlarına emsal formda köşeli tasarım ve beşli kamera kurulumuyla, standart ve Plus modellerinin ise Galaxy S21 serisine emsal formda kompakt ve üçlü kamera kurulumuyla geldiğini söyleyebiliriz.

Görüntüdeki Galaxy S22 serisi maketlerinin daha evvelki sızıntılarla büyük ölçüde uyuştuğunu ve artık tasarım konusunda akıllarda en ufak bir soru işaretinin kalmadığını belirtelim. Akıllı telefonların ne vakit kullanıcıların beğenisine sunulacağı konusunda ise şu an için net bir bilgi yok. Lakin savlar, serinin şubat ayında düzenlenecek bir aktiflikte vitrine çıkacağı istikametinde.

Bunun yanı sıra serinin Ultra modeli özelinde isim değişikliği tezleri ortaya atılıyor. Bilhassa akıllı telefonun tasarım açısından üretimi sonlandırılan Galaxy Note modellerine benzerlik göstermesi, isminin de Note olarak değişeceği biçimindeki söylentilere neden oldu. Lakin mevzu ile ilgili rastgele bir açıklamanın olmadığını belirtelim. Muhtemelen bunu da lansman sırasında öğreneceğiz.

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy S22 serisi, ne vakit tanıtılabilir? Sizce serinin teknik özellikleri nasıl olmalı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu