Mobil

Samsung Galaxy S20 kullanıcılarına müjde: Android 12 güncellemesi yakında geliyor

Android 12 tabanlı One UI 4.0 üzerinde çalışmalarını sürdüren Samsung, aygıtlara Material You isimli yeni bir tasarım anlayışı, dinamik renk temaları ve yeni kapalılık özellikleri getiriyor. Halihazırda amiral gemisi telefonlara sunulan yeni güncellemenin yakında S20 serisi için paylaşılacağı ortaya çıktı.

Ocak ayında birden fazla model güncellenebilir

Kore’de yer alan One UI Beta forumlarında S20 kullanıcıların sorularını yanıtlayan bir Samsung Operasyon Yöneticisi, kullanıcılara müjdeli bir haber vererek resmi güncellemenin yayınlanmaya hazır olduğunu söyledi. Ayrıyeten farklı kaynaklara nazaran Ocak ayında şirket, yeni güncellemeyi S20 serisi ile birlikte Galaxy Note10 serisi, Note 20 serisi, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Fold ve Galaxy Z Fold2 modellerine de getirmeyi planlıyor.

Ortaya çıkan bilgilere nazaran Ocak ayında birden fazla modelin One UI 4.0’a güncellenebileceğini söyleyebiliriz. Bununla bir arada Şubat ayında güncelleme alacak son aygıtlar ise Galaxy S10 serisi, Galaxy A52 5G ve Galaxy Tab S7/Tab S7+ olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu