Teknoloji

Samsung ekosistem ile 1 gün geçirdik!

Birçok teknoloji firması, kendi ekosistemini geliştirerek daha düzgün bir kullanım tecrübesi sunuyor. Samsung akıllı telefon, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 ile oluşturduğumuz ekosistem tecrübesini anlattık.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Buds 2 tecrübesi

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Samsung ekosistemi ile ilgili tecrübelerimizi aktardık. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmayalım ve sizleri görüntümüz ile baş başa bırakalım.

Samsung Galaxy Watch 4 satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/8f3ae1cc
Samsung Galaxy Buds 2 satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/85017602

Galaxy Buds 2 modelinde kullanılan hoparlörler, 2 taraflı bas dayanağına ve tizi farklı kanallardan veren iki farklı şoför ile karşımıza çıkıyor. Y sensörüne de sahip olan kulaklık, takma ve çıkarma üzere hareketleri algılayabiliyor. Yeni model, Bluetooth 5.2 teknolojisi sayesinde kesintisiz ve kaliteli kablosuz irtibat imkanı sunuyor.

Kulaklıkların her biri 61 mAh bataryaya sahip. Ayrıyeten şarj kutusu 472 mAh batarya mevcut. Aygıt, 5 dakikalık şarj ile 55 dakika kullanım imkanı sunuyor. Aygıtın şarj kutusu, 29 saate kadar batarya müddeti sunuyor ve kablosuz şarj özelliği ile geliyor. Galaxy Buds2, kulaklıklarda yer alan 3 mikrofon sayesinde görüşme kalitesi konusunda epeyce tezli.

Gücünü Exynos W920 işlemciden alan saat, wearOS işletim sistemi ile gelecek. WearOS ile gelen birinci Samsung akıllı saat olan Watch 4, Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi teknolojileriyle geliyor. Ayrıyeten, 1.5 GB RAM ve 16 GB depolamaya sahip.

Tizen işletim sistemine nazaran çok da farklı olmayan wearOS’un en kıymetli özelliklerinden birisi de Spotify, Google Haritalar, Play Music gibi uygulamaların ön yüklü olarak gelecek olması ve farklı uygulamaları desteklemesi rakiplerinden daha çok uygulamayı destekleyeceğini gösteriyor.

Saat ayrıyeten bedeninizdeki farklı bedelleri yüzde 98 oranında yanlışsız ölçebiliyor. Bu kıymetler ortasında iskelet kası, yağ kütlesi, beden yağ oranı ve duyular yer alıyor. Galaxy Watch4 bedene mikro akımlar göndererek bu ölçümleri sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu