Donanım

ROG Strix Flare II Animate mini-LED klavye tanıtıldı

Birinci periyotlarında yalnızca tuşlardan ibaret olan klavyeler, bilhassa oyunculuğun gelişmesi ile birlikte büyük ara kat etti. Yatay yahut dikey tekerlekler, joystickler ve RGB aydınlatma derken artık mini-LED ekranlar da işin içine giriyor.

ROG Strix Flare II Animate özellikleri ve fiyatı

ROG Strix Flare II Animate mekanik oyuncu klavyesi markanın agresif ve ikonik dizaynını devam ettirirken kıymetli bir yeniliğe de sahip. 312 adet mini-LED ile oluşturulmuş köşegen bir nokta matriks ekran sağ üst köşeye yerleştirilmiş. Bu ekranda logolar, animasyonlar yahut bilgiler gösteriliyor. Benzeri bir yapı firmanın oyuncu dizüstülerinde de mevcut.

8000Hz tarama suratına sahip olan klavye medya denetimleri için bir tekerleğe de sahip. Cherry MX ve Asus ROG NX seçeneğine sahip tuşlar değiştirilebiliyor. Tuşlar ve klavyenin alt kısmı RGB aydınlatmalı. Ayrıyeten bilek takviyesinde de RGB aydınlatma mevcut. USB 2.0 geçiş özelliğine sahip klavye ghosting engelleme üzere standart özellikleri unutmamış.

ROG Strix Flare II Animate modeli 220$ fiyat etiketine sahip. Şayet mini-LED ekran, Cherry MX tuşlar ve klavye altı aydınlatmadan vazgeçerseniz ROG Strix Flare II olarak 180$ karşılığında satın alabilirsiniz. Ay içerisinde bu iki klavye de satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu