Donanım

Roborock S7 MaxV Ultra daha akıllı

Robot süpürgeler bugün konutumuzun ayrılmaz bir modülü haline geldi. Bilhassa programlanabilme ve uzaktan denetim üzere sistemlerle konutta olmanıza gerek kalmadan istediğiniz alanları kâfi bir formda temizleyebiliyor. Üreticilerin gayesi ise artık süpürgeye hiç bir müdahaleye gerek kalmaması. 

Roborock S7 MaxV Ultra özellikleri ve fiyatı

Robot süpürgeler artık kendi haritalamasını yaparak odaları tanıyor, sanal bariyerler kuruyor, zamanlanabiliyor ve kendisini otomatik olarak şarj edebiliyor. Yavaş yavaş kendisini otomatik temizlemeye de başladı. 

CES 2022 fuarında parkeye çıkan Roborock S7 MaxV Ultra robot süpürge modeli yapay zekâ yenilikleri ile dikkat çekiyor. ReactiveAI 2.0 algoritması, 3D tarama ve nöral süreç ünitesini bir ortaya getirerek daha düzgün mahzurdan kaçınma sunuyor. PreciSense ismi verilen LiDAR teknolojisi ise tam 3D haritalama yapıyor. Kullanıcı ister 3D, ister 2D görüntüleme alabiliyor. 

Kamera ve mikrofon ile meskendeki hayvanlarınızla da etkileşime geçebileceğiniz robot ayrıyeten Empty Wash Fill özelliği sayesinde otomatik olarak haznesini boşaltıyor. Ana ünite gerektiği vakitlerde dock kısmını de temizletebiliyor ve 7 haftalık toz biriktirebiliyor. 

Yüzde 30 daha süratli şarj olabilen robot ayrıyeten 5100Pa üzere yüksek bir emiş gücüne sahip. Bu evvelki modellerin neredeyse iki katı. Roborock S7 MaxV Ultra robot süpürge 1400$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu