Oyun

Redfall için Remi De La Rosa karakter tanıtım fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından biz oyunculara sunulacak olan açık dünya co-op (iş birliği) birinci şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni bir karakter tanıtım fragmanı yayınlandı. Remi De La Rosa isimli karakteri tanıtan bu fragmanda karaktere mahsus ayrıntılar yer alıyor.
 
Fragmanla birlikte karakter detaylandırılıyor
 
 
 
Yayınlanan fragmana göre Remi De La Rosa ayrıntılandırılıyor. Fragman açıklamasında ise karakter hakkında şu tabirler yer alıyor: “Remi De La Rosa sürekli ön plana çıkan, geleceği parlak olan bir savaş mühendisi. Bir robot yardımıyla büyük çarpışmadan sağ kurtulanlara yardım etmeye kararlı bir kişilik.”
 
Bu fragmanla birlikte toplamda üç farklı tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha evvel ise Jacob Boyer ve Layla Ellison karakterleri tanıtıldı.
 
Takım tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall, 2 Mayıs’ta Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun Steam ve Epic Games fiyatı 699,00 TL, Microsoft Store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 1150 TL.
 
Redfall – Remi De La Rosa karakter tanıtım fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu