Oyun

Alan Wake geliştiricisi Remedy Entertainment 20 yılın akabinde logosunu yeniledi

 
Alan Wake ve Control geliştiricisi Remedy Entertainment, 20 yılın ardından logosunu güncellediğini açıkladı. Birkaç yıl evvel İsveç’in Stockholm kentinde ikinci bir stüdyo daha açan Remedy, bu kapsamda genişlemeye devam ediyor. Yeni logoyla birlikte de yenilikçi yapılarını koruduklarını aktarıyor.
 
Remedy Entertainment logoyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
Ekip yeni logosunun paylaşımı ile birlikte çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları bildirdi: “Remedy için yeni bir logo ve yenilenmiş bir görsel kimlik oluşturmak bizim için duygusal bir seyahatin bir modülü. Uzun müddettir Remedy içerisinde yer alıyoruz ve sanatsal kimliğin bizim için ne kadar kıymetli olduğunu siz de biliyorsunuzdur. Yalnızca oyunlarımızda değil, stüdyo kimliğimizin nasıl göründüğü de hayli değerli. 
 
Oyun geliştirme stüdyosu olarak atıldığımız 1995 yılından bu yana çok yol kat ettik. Daima bir şeyler yapmaya çalıştık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda birçok yeniliğe gittik ve artık ise logomuzu yenileyerek bu yeniliğe bakış açımızı gösterdik.
 
Eski logodaki “R” harfindeki mermi, Max Payne devrini temsil ediyordu. Fakat şimdiki devrin Remedy’si tek bir oyundan çok daha büyük ve geniş bir oyun kütüphanesine sahip. Remedy olarak gayemizi sizlere daha yeterli söz etmek için görsel kimliğimizi yani logomuzu güncelleme kararı aldık ve bu kapsamda değiştirdik.”
 
Peki siz yeni logo dizaynını nasıl buldunuz? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu