Mobil

Realme 9 Pro Plus’ın kamera özellikleri ortaya çıktı

Son vakitlerin yükselen isimleri ortasında yer alan Realme, yeni akıllı telefon modellerini içerisinde barındıran Realme 9 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Lakin daha lansman gerçekleşmeden Realme’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni modeli Realme 9 Pro Plus‘ın kamera özellikleri ortaya çıktı. İşte serinin en güçlü modeli olacak olan Realme 9 Pro Plus‘ın kamera özellikleri.

50MP kameralı Realme C35’in tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı

1 hf. evvel eklendi

Realme 9 Pro Plus’ın kamera özellikleri

Realme‘nin yeni akıllı telefon modeli Realme 9 Pro Plus, bugün gelen bilgilere nazaran ana kamera olarak Sony’nın IMX766 sensörünü kullanıyor. 50MP f/1.88 diyafram açıklığına sahip Sony IMX766 ana kamerayı gerisinde taşıyacak olan Realme 9 Pro Plus, bu kameranın altında bir adet 8MP‘lik 119 derece görüş alanına sahip Sony IMX355 geniş açılı kameraya yer verecek.

Görsellerine baktığımızda art tarafında üç adet kamera taşıdığını gördüğümüz cihazın kamera kümesinin en sağına 2MP’lik bir derinlik sensörü yerleştirilmiş. Ön tarafta ise 16MP‘lik f/2.45 diyafram açıklığına sahip Sony IMX471 ön kamera yer alıyor. Ayrıyeten kameralar EIS dayanaklı olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme 9 Pro Plus’ın kamera özellikleri ortaya çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu