BilimTeknoloji

OpenSea üzerinde süreç yapanlara talih kuşu kondu

Bugüne kadar pek çok merkeziyetsiz kripto para ticaret platformunun belli bir periyotta süreç yapmış yatırımcılara servet pahasında airdrop kampanyaları yaptığını gördük. Uniswap, DYDX üzere borsaların akabinde Opensea platformu da kıymetli bir airdrop yaptı. 

Opensea SOS airdrop kampanyası

Opensea bilindiği üzere ETH ağındaki ve kripto dünyasındaki en büyük NFT pazar alanı olarak kabul ediliyor. Milyar dolarlık ticaretin döndüğü Opensea platformu birinci günden itibaren alış veriş yapan yatırımcılara airdrop yapma kararı aldı. 

Açıklamanın geldiği saat itibariyle Opensea üzerinde süreç yapmış yatırımcılar OpenDAO platformunun idare tokeni olan SOS ile ödüllendiriliyor. ETH cüzdanlarını bağlayarak https://www.theopendao.com/ sitesinden mükafatlarını alabilirler. 

OpenDAO mevcut 100 katrilyon olarak toplam kaynağın yarısını bu airdrop için ayırdı. Kullanıcılar yaptıkları süreç meblağlarına nazaran bir kaç dolarlık ödül de alıyor bir kaç bin dolarlık ödülde alıyor. SOS token hali hazırda Uniswap, Kucoin, Huobi, Mexc, Okex üzere borsalarda süratli bir listeleme aldı. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu