Mobil

MSI’ın CES 2022 fuarında tanıttığı 17 eser

MSI-VERSE sloganıyla CES 2022 tüketici elektroniği fuarına katılan MSI, pandemi nedeniyle sanal bir aktiflik gerçekleştirdi. Online aktiflik MSI’ın tüketiciye vakitten ve yerden bağımsız, interaktif ve kapsayıcı bir tecrübe yaşatmasını sağladı.

Aktiflikte “Gaming”, “Content Creation”, ve “Business and Productivity” başlıkları altında pek çok eser mevcuttu. Ayrıyeten bu fuarda EK ve EVANGELION e: PROJECT ile yapılan iştirakin eserleri de tanıtıldı.

MSI Stealth GS77 oyuncu dizüstü

MSI Stealth GS77 oyuncu dizüstü 12.Nesil Intel Core i9 işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 30 serisi grafiklerle donatıldı. Öne çıkan özellikleri ortasında Faz Değiştiren Sıvı Metal Yastık, 99.9WHr batarya kapasitesi ve WiFi 6E de bulunuyor.

MSI Raider GE76 oyuncu dizüstü

MSI Raider GE76 oyuncu dizüstü modeli 12.Nesil Intel Core i9 işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 30 serisi grafiklerle donatıldı. Faz Değiştiren Sıvı Metal Yastık ile desteklenen eser performansın hudutlarını zorluyor.

MSI Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition oyuncu dizüstü

MSI Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition oyuncu dizüstü modeli MSI ve Ubisoft iştirakinde geliştirildi. Dizüstü modelinde 12.Nesil Intel Core i9 işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 30 serisi grafik kartlarını görüyoruz.

MSI MEG Aegis Ti5 oyuncu kasası

Aegis serisinin avangard biçimini benimseyen MEG Aegis Ti5 oyuncu modelinin özel olarak dizayn edilmiş Gaming Dial bileşeni kullanıcıların ön panelden sistem bedellerine kolay kolay ulaşabilmesini sağlıyor. Eser 12.Nesil Intel Core i9 işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 3090 ekran kartı ile donatılmış.

MSI MAG Trident S 5M Cloud oyuncu kasası

MSI MAG Trident S 5M Cloud oyuncu kasası modeli özel Game Stadium uygulaması ile bulut oyunlar, taşınabilir oyunlar ve Windows sisteminde birçok farklı platformu tek bir oyun denetleyici ile denetim edebiliyor. Ayrıyeten cümbüşe devam etmenizi sağlayacak birçok yazılım da mevcut!

MSI Optix MPG321UR-QD oyuncu monitörü

MSI Optix MPG321UR-QD oyuncu monitörü 4K çözünürlükte 144Hz tazeleme oranı kullanıcıları oyun tecrübesinde yeni bir düzeye taşıyor.

MSI’ın anakart ve PC kasaları EK ile işbirliği içinde üretildi

MSI ve EK işbirliğinin birinci ortak soğutma tahlili 2022’de kullanıcı ile buluşacak. EK işbirliği ile üretilen MSI MEG PROSPECT 700 serisine EK-Quantum Reflection MEG Prospect 700R PWM D-RGB – Plexi ile MPG Z690 CARBON EK X ve MAG Z690 TORPEDO EK X anakartları birlikte kullanabilirsiniz.

MSI ve EVANGELION e:PROJECT ortak eserleri

MSI ayrıyeten EVANGELION e: PROJECT ile yaptığı işbirliği sayesinde bir anakart, bir sıvı soğutucu, bir güç kaynağı ve PC kasası da tasarladı. EVANGELION e: PROJECT, EVANGELION dünyasının dahil olduğu bir e-spor markası. Bu tasarım, Evangelion Unit-01’in efsanevi mor-yeşil renk temasını kullanıyor. Evangelion hayranı iseniz oyun PC’nizi bu renklerle toplayabilirsiniz.

MSI Intel H670 / B660 / H610 anakart serisi

Yeni Intel H670 / B660 / H610 serisi anakartlar hem DDR5, hem de DDR4 versiyonları ile tüm kullanıcıların taleplerini karşılayacak biçimde tasarlandı. Yeni anakartlar 14’e kadar Duet Rail güç sistemi, Memory Boost özelliği ve optimize edilen termal tahlillerle sistem kararlılığı ve yüksek performansı garantiliyor. Yeni özellikler ortasında 2.5G LAN, Wi-Fi 6E ve USB 3.2 Gen2 x2 arayüzü de mevcut.

MSI SUPRIM Ekran Kartı

MSI SUPRIM X ekran kartı itibar ve performansı bir ortaya getiriyor. Gelişmiş devre kartı üretimi, soğutma dizaynında onlarca yıllık tecrübenin eseri.

MSI SPATIUM M480 PLAY SSD

MSI SPATIUM M480 PCIe 4.0 NVMe M.2 PLAY üzerindeki şık aluminyum heatsink, PS5 içinde kullanılmak üzere tasarlandı. Ufak profile ile yeni çift katmanlı yüzeye sahip heatsink, tüm oyun platformlarında azamî performans gösterecek halde üretildi. PCIe Gen 4 ve NVMe 1.4 standartları ile ahengi sayesinde 7000MB/sn’ye varan bir okuma suratına sahip.

MSI GK71 Sonic oyuncu klavyesi

MSI GK71 Sonic, orta-üst sınıf bir oyun klavyesi. Kullanıcı tecrübesini geliştirmek için pratik, estetik ve konfor odaklı özel bir dizayna sahip. MSI tarafından bu klavye için dizayn edilen MSI Sonic Red mekanik anahtarlar ile kullanıcılara “Hafif dokunuş, Ani vuruş” yeteneği sunuyor.

MSI IMMERSE GH50 WIRELESS Kulaklık

MSI Immerse GH50 Wireless, MSI’ın birinci kablosuz oyun kulaklığı. Ufak form faktörlü seramik anteni, ultra düşük gecikmeli geniş kapsama alanı (20m) ile üst sınıf bir 7.1 kanal uzamsal ses tecrübesi sunmak için 50mm neodymium şoförler ile donatıldı ve gelişmiş bir yazılım ile birlikte geliyor.

MSI IMMERSE GV60 STREAMING Mikrofon

MSI’ın birinci yayın mikrofonu olan MSI Immerse GV60 Streaming Mic, yayıncıların ve içerik üretenlerin muhtaçlık duydukları tüm özellikleri bir ortaya getirerek stüdyonuzu gittiğiniz her yere taşıyor. Yüksek örnekleme, çeşitli gayelere uygun yakalama modelleri ve gerçek vakitli monitörleme özellikleri şık, mat yüzeyli aluminyum dizaynla geliyor.

MSI Çağdaş DM10 masa üstü PC

MSI Çağdaş DM10 Masaüstü PC, bilgi-işlem performansının sonlarını inanılmaz bir sürat ve zeka ile zorluyor. Profesyonellere yönelik dizayn edilmiş olan Çağdaş DM10, güçlü profesyonel tecrübenizi Yapay Hudut Ağı takviyeli Gürültü sönümlendirme, arkaplan ses azlatma, görüntü süper-çözünürlük takviyesi ve en yeni görüntü codec’ler ile destekleyerek kritik işlerinizde verimliliğinizi arttırıyor.

MSI Creator Z16P dizüstü

“Altın oran” ile gelen hoşluğun bir yianısması olan yeni Creator Z16P , evvelki kuşaktan çok daha gelişmiş bir teknolojiye sahip. Süper Ay Grisi yüzeyi, CNC üretimli yekpare kasası ve 12.Nesil Intel Core i9 işlemcisine ek olarak 16:10 altın orana sahip dokunmatik kalem dayanaklı ekran ve buhar odası soğutma tasarımı ile donatıldı.

MSI Creator Z17 dizüstü

Creator Z17, dünyanın dokunmatik kalem takviyesine sahip birinci 17” ekranlı dizüstü modeli. CNC üretimli yekpare kasası içinde 12.Nesil Intel Core i9 işlemcisinin performansı bâtın. 16:10 altın oranlı ve dokunmatik kalem dayanaklı ekranının yanı sıra Trinity+ Cooler Boost teknolojsi ile teknolojinin estetikle buluşmasını kusursuz bir formda tanımlıyor.

Surround Ses tecrübenizi özelleştirin, kendiniz kadar eşsiz hale getirin.

MSI’ın seçili dizüstü bilgisayar hoparlörleri, Nahimic Audio by SteelSeries ile optimize edildi. Nahimic ile gelen yenilikçi surround ses optimizasyon özelliği, ses dalgalarının dinamik olarak ayarlanabilmesi sayesinde her tip kulak ve baş yapısı ile uyumlu hale gelebilecek formda tasarlandı. Böylelikle kullanıcılar kendi gereksinimlerine uyacak profili seçerek uygulayabilecekler. ,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu