Oyun

Minecraft Legends inceleme puanları

 
Geliştiriciliğini Mojang Studios, Blackbird Interactive’in ve yayıncılığını ise Xbox Game Studios’un üstlendiği çevrimiçi odaklı strateji aksiyon oyunu Minecraft Legends çıkış yaptı ve inceleme puanları gelmeye başladı. Şu anda Steam incelemeleri karışık olan bu üretimin Metacritic puan ortalaması 69.
 
Minecraft Legends inceleme puanları
 
 
 
Arkadaşlarla ve başka oyuncularla birlikte atıldığımız bu aksiyon strateji oyunu içerisinde kendimize ilişkin bir üs inşa edebiliyor, bu üssü güçlendirebiliyor ve akınlara karşı koruyabiliyoruz. Çevrimiçi bir yapıya sahip Minecraft Legends, oyuncuları pek mutlu edememiş üzere gözüküyor. Birçok oyuncu multiplayer sisteminin makûs olduğunu ve kadro içi irtibatın kurulamadığını belirterek tenkitlerini lisana getiriyor.
 
Geliştirilmesi gereken kısımlarının olduğu Minecraft Legends’ın inceleme puanları ise şu halde:
 
– PC (Metacritic ortalaması 69) 
 
İnceleme puanlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu kısımdan neden bu puanların verildiğini ve ayrıntılı incelemeleri görebilirsiniz. 
 
GameStar – 89
The Games Machine – 82
PC Games – 80
Everyeye.it – 80
GamingBolt – 80
Power Unlimited – 78
Vandal – 72
Screen Rant – 70
WellPlayed – 70
Destructoid – 70
GameSkinny – 70
SECTOR.sk – 70 
VideoGamer – 70
Twinfinite – 70
PCGamesN-  70
Inverse-  70 
TrueGaming – 65
IGN Portugal – 60
PC Invasion – 55
PC Gamer – 50 
 
Oyun şu anda Steam’de 399,00 TL, Playstation Store’da (PS4 -PS5) 399,00 TL, Xbox mağazasında (Xbox Series X|S ise 675 TL. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde mevcut.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu