Oyun

Mortal Kombat 12 Playstation etkinliğinde gösterilecek mi?

 
Xbox ve Bethesda’nın mesken sahipliği yapacağı Summer Game Fest aktifliğine adım adım yaklaşırken, Sony tarafı da büyük bir PlayStation aktifliği düzenlemeye ve bu kapsamda çıtayı yükseltmek istediği bildiriliyor. Geldiğimiz noktada Mortal Kombat 12’nin Playstation aktifliği sırasında sahneye çıkacak oyunlardan biri olacağına dair çeşitli raporlar ortaya çıkmaya başladı.
 
Mortal Kombat 12 Playstation etkinliğinde gösterilecek mi?
 
 
 
Sizin de bildiğiniz üzere her firma artık kendi etkinliklerini düzenliyor ve bu kapsamda çeşitli oyunları izleyenlere sunuyor. Aktifliğin çapı ve duyurulacak oyunların büyüklüğüne nazaran kullanıcılar şad oluyor yahut olmuyor. Elbette bu doğrultuda oyunların kalitesi de çok ehemmiyet arz ediyor. Öte yandan bilinen ve sevilen bir serinin yeni oyunu aktiflikte yer alıyorsa bu durum kullanıcıların dikkatini bir epey çekebiliyor.
 
Geldiğimiz noktada Mortal Kombat 11’in 500 milyon dolar üzere büyük bir gelir elde ettiğini biliyor ve bu kapsamda yeni oyunun artık bizlere sunulması gerektiğine inanıyoruz. Ortaya çıkan raporlara nazaran Mayıs ayının sonuna hakikat bir PlayStation aktifliği yapılacak ve bu aktiflik sırasında Mortal Kombat 12’nin tüm ayrıntıları bizlere aktarılacak.
 
MK11’in piyasaya sürülmesinden bu yana dört yıl geçti. Lakin bu yıl birçok dövüş serisinden yeni oyun oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Çıkış yapacak dövüş aksiyon oyunları ortasında Tekken 8 ve Street Fighter 6 yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu