BilimTeknoloji

Microsoft’tan heyecanlandıran Shiba Inu (SHIB) göndermesi

Şirketlerin gün geçtikçe kripto paralara daha da yakınlaştığı bir devirden geçiyoruz. Bilhassa göğüs token, metaverse ve NFT üzere alanların son devirdeki artan popülaritesi ile birlikte dev şirketler de bu alana yönelmeye başladı. Son olarak yazılım devi Microsoft, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla kripto dünyasına yine göz kırptı.

Beeing hope NFT nedir?

3 sa. evvel eklendi

Shiba Inu ve Microsoft ortasında İş Birliği argümanları

Hatırlarsanız Microsoft, 2014’ün sonlarında Xbox Oyunları ve Taşınabilir İçerik için Bitcoin’i (BTC) kabul etmeye başlayarak kripto para dünyasına süratli giriş yapmıştı. Bu nedenle kripto dünyasına uzak olmayan şirketin Twitter üzerinde yaptığı Shiba Inu göndermesi akıllara “Bir iş birliği olabilir mi?” sorularını getirdi. Microsoft’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşım şu biçimde:

“Teams toplantılarında iki cins köpek vardır”

Başka taraftan Microsoft’un Şubat ayının başlarında yayınlanan bir iş ilanına nazaran şirket, şu anda kendi Web3 stratejileri üzerine çalışmalar yürütüyor.

Son olarak yakın bir vakitte Microsoft’un oyun devi Activision Blizzard’ı 68.7 milyar dolara satın aldığını da hatırlatmakta yarar var.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Microsoft son paylaşımında Shiba Inu’ya gönderme yapmış olabilir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu