BilimTeknoloji

Suzuki Vitara Hibrit ve Jimny için şubat kampanyası

Suzuki, hibrit SUV modeli Vitara Hibrit ve bir diğer SUV modeli Jimny için kredi kampanyasını devreye aldı. Şubat ayı boyunca geçerli olan kampanyada, Suzuki Jimny yahut Vitara Hibrit modellerinden birini satın almak isteyenlere 100 bin TL için 12 ay vade ve % 0,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor.

Ülkemizde Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki, yeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere özel alım seçenekleri sunmaya devam ediyor. 4×4 yahut 4×2 çekiş seçenekleriyle satılan, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca 532 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla ve 100 bin TL için 12 aya varan vadeli ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor.

Volkswagen 2022 fiyat listesini açıkladı: İşte yeni fiyatlar

8 sa. evvel eklendi

ALLGRIP teknojisine sahip 4×4 özelliğiyle ön plana çıkan, kent içinde olduğu kadar tabiatta da üstün yetenekli Jimny modeline, 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 100 bin TL için 12 aya varan vadeli ve %0,99 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor.

Vitara Hibrit, donanım ve güvenlik özellikleri sayesinde hem kent içinde hem de uzun seyahatlerde verimli ve konforlu seyahatlere imkan tanıyor. 9 inç multimedya ekranı, 4,2 inç renkli LCD bilgi ekranı, panoramik sunroof ve otomatik klima üzere özellikleriyle kullanıcıların tüm gereksinimlerine cevap veren Vitara Hibrit, ileri güvenlik özellikleriyle de öne çıkıyor.

Suzuki Vitara Hibrit’in güvenlik özellikleri ortasında; Çift Sensörlü Fren Takviye Sistemi (DSBS), Kör Nokta İhtar Sistemi (BSM), Art Çapraz Trafik İhtar Sistemi (RCTA), Trafik İşareti Tanımlama Sistemi (TSR), Şerit Takip İhlal ve İhtar Sistemi ile Adaptif Sürat Sabitleme Sistemi (ACC) yer alıyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Araba Teknolojileri Haberleri
  • Suzuki Vitara Hibrit ve Jimny için şubat kampanyası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu