Mobil

Microsoft Surface Go 3’ün yeni görselleri sızdırıldı!

Bugün ortaya çıkan görsellere nazaran Microsoft, Surface Go 3’ün mat siyah bir versiyonunu hazırlıyor üzere görünüyor. Aggiornamenti Lumia tarafından Twitter’da paylaşılan manzaralar, yeni mat siyah kaplamalı 10,5 inçlik Surface Go 3 modeline dair birtakım ayrıntıları gözler önüne serdi.

Surface Go 3’ün yeni modeli ortaya çıktı

Microsoft, yeni Intel işlemci seçenekleriyle Surface Go 3’ü birinci olarak Eylül ayında piyasaya sürdü. Bununla birlikte aygıt, Intel Pentium Gold 6500Y ve Core i3-10100Y ile birlikte erişilebilir oldu. Yeni yongalar, Pentium Gold 4425Y ve Core m3 yongası ile piyasaya sürülen Surface Go 2’ye nazaran beraberinde bir kadro yenilikleri beraberinde getirdi. Ama tekrar de Go 3 ile selefi ortasındaki benzerlik epey fazlaydı.

Şirket Eylül ayında bu modellerin önümüzdeki aylarda görüneceğinin kelamını verdiği için, Surface Go 3’ün LTE sürümlerinin çok yakında gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten şirketin bu seneyi tampon yıl olarak değerlendirmesini sağlayan versiyonların lansmanında mat siyah bir sürümün de geleceği söyleniyor.

Şirketin planlarına aşina olan kaynaklara nazaran Microsoft, boyunca birden fazla eser yenilemesiyle Surface’ın 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Ama bu yeni aygıtlar daha çok birer sistem yükseltmesi üzere olacak. Bu sebeple muhtemelen işlemci güncellemeleri güncellemeleri üzerinde durulacak.

Almanya’daki Amazon’un paylaştığı bir listede yeni modellerin, Intel’in Core i3 işlemcisi, 8 GB RAM, 128 GB depolama ve LTE ilişkisi ile birlikte geleceği ortaya çıktı. Ek olarak, bunların gösterildiği listede mat siyah Surface Go 3’ün imgeleri de bulunuyordu. Ayrıyeten Amazon, aygıtın çıkış tarihini 11 Ocak olarak listeledi.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu