Mobil

iPhone SE 3 sonunda geliyor: Bloomberg, beklenen tanıtım tarihini açıkladı

Bloomberg editörü Mark Gurman, Apple’ın bahar konferansıyla ilgili kıymetli ayrıntılar paylaştı. Gurman’a nazaran Cupertinolu şirketin 2022’deki birinci aktifliği Mart yahut Nisan aylarında gerçekleştirilecek. Hatırlarsanız şirket geçen yıl 20 Nisan’da bir lansman düzenlemişti.

Mark Gurman, Apple’ın internet üzerinden yapacağı sanal aktiflikte, üçüncü jenerasyon iPhone SE modelini tanıtacağını düşünüyor. Akıllı telefonun iPhone 8 devrinin dizaynını sürdüreceğine yönelik bilgiler var. Buna ek olarak 5G dayanaklı yeni bir işlemciden de bahsediliyor.

A15 Bionic sesleri

Apple, iPhone SE 3 (veya iPhone SE 2022) modelinde iPhone 13 serisine güç veren A15 Bionic işlemciyi kullanabilir. Şirketin beşinci kuşak ağlarla ilgili yüksek güç tüketimini dengelemek için aygıtta daha büyük bir pile yer vereceği de sızdırılan ayrıntılar ortasında.

Üçüncü jenerasyon iPhone SE’nin 400 dolar civarında bir fiyat etiketi taşıyacağı bildiriliyor. Apple bahar etkinliğinde iPhone SE 3 ile birlikte M1 Pro ve M1 Max işlemcilerle donatılmış 27 inç iMac ve üst seviye Mac küçük bilgisayarlarını da sahneye çıkabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu