Mobil

OPPO A96 5G’nin render imajları ortaya çıktı

Counterpoint Research raporuna nazaran yüzde 10’luk pazar hissesiyle dünyanın en büyük beşinci akıllı telefon üreticisi pozisyonunda bulunan OPPO, yeni eserleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda birinci katlanabilir telefonu Find N’i tanıtan şirket, gelen bilgilere nazaran fiyat performans odaklı modeller üzerinde de ağır mesai harcıyor.

OPPO A96 5G modelinin render görselleri sızdırıldı

OPPO’nun akıllı telefon portföyü bir oldukça geniş. Her segmenten modeli ile kullanıcılarına hitap eden üretici, bilhassa orta segment telefonlarıyla ülkemiz dahil tüm dünyada sıklıkla tercih ediliyor.

OPPO, geçtiğimiz yılın başlarında A93 5G’yi tanıttı. Kısa bir müddet sonra global pazarlara da gelen 4G ve 5G varyantlarına sahip A94, akabinde yeniden 4G ve 5G sürümleri bulunan A95 vitrine çıktı.

Bu doğrultuda şirketin ilerleyen devirlerde piyasaya sürmeye hazırlandığı serinin devamı pozisyonundaki OPPO A96 5G modelinin render imajları ”@evleaks” tarafından sızdırıldı. Bu sayede aygıtın tasarımı büyük ölçüde muhakkak oldu.

Akıllı telefon, keskin ve köşeli bir dizaynla kullanıcının karşısına çıkıyor. Buna ek olarak yüksek ekran gövde oranına sahip sol üst köşesine selfie kamerası pozisyonlandırılmış delikli bir ön panel dizaynını benimsiyor.

Art tarafta ise iki adet büyük sensörlerden oluşan çift kamera suramı tercih edilmiş. Bu noktada kamera adasının selefinin bilakis art panelle tıpkı renkte olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında sağ tarafta güç düğmesi, sol tarafta ses denetim paneli ve üst kısımda ise 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Renk seçenekleri ise sızdırılan render imgelerini göz önünde bulundurursak; siyah, pembe ve mavi gradyan olarak belirlenmiş.

OPPO A96 5G’nin teknik özellikleri ile ilgili şimdi net bir ayrıntı bulunmuyor. Son olarak ortaya çıkan raporlar, akıllı telefonun bu yılın birinci çeyreğinde tanıtılacağı tarafında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu