Mobil

İki Samsung modeli daha Android 12 güncellemesini aldı

Android 12 güncellemeleri konusunda şu ana kadarki en başarılı firma olan Samsung, iki telefonuna daha yeni güncellemeyi sundu. Daha öncesinde hem yeni amiral gemilerine, hem eski amirallerine hem de orta segmente yeni Android 12 güncellemesini ve OneUI 4.0 arayüzünü sunan üretici, artık de iki farklı model için yeni paketi yayınladı.

Hem katlanabilir modeline, hem de eski amiral serisinin uygun fiyatlı modeline yeni Android 12 tabanlı OneUI 4.0’ı sunan Samsung, kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. İşte yeni sürümü alan modeller!

Galaxy S10 Lite ve Galaxy W22, Android 12 güncellemesini aldı

Yavaş yavaş Galaxy S22 serisini oluşturan ve en geç Mart ayında bu seriyi duyuracak olan Samsug, iki yıl evvelki amiral gemisi ailesinin en uygun fiyatlı modeli Galaxy S10 Lite’a güncellemeyi sundu. Küresel olarak yayınlanan bu paket, Android 12’nin yanı sıra OneUI 4.0 arayüzünü de beraberinde getiriyor. Pakette sistemi güvenlik yaması Aralık 2022 oluyor, sürüm numarası ise G770FXS6FULA halinde karşımıza çıkıyor. 2020 yılının başında tanıtılan Galaxy S10 Lite, Snapdragon 855 yonga, Muhteşem AMOLED ekran ve 4500 mAh pil ile gelmişti.

Galaxy W22 5G cephesine baktığımızda ise daha lokal bir telefonun doğal olarak daha mahallî bir güncelleme aldığını görüyoruz. Şirketin Çin pazarı için özel olarak üretip isimlendirdiği Galaxy W22 5G, küresel pazardaki Galaxy Z Fold 3’ün birebiri. Yalnızca Çin’de satışa çıkan bu model, Android 12 tabanlı OneUI 4.0 güncellemesini W2022ZCU2BULF sürüm numarası ile birlikte alıyor ve fiyatının hakkını bir nebze de olsa vermiş oluyor.

Pekala sizin kullandığınız telefon Samsung’un yeni Android 12 tabanlı OneUI 4.0 güncellemesini aldı mı? Sizler Samsung’un güncelleme siyasetini nasıl buluyorsunuz? Bu bahisteki en âlâ üretici kim? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu