Mobil

HyperX’in yeni oyuncu kulaklığı, tek şarjla 300 saatlik kullanım sunuyor

Geçtiğimiz yıl HP tarafından satın alınan HyperX yeni bir kablosuz oyuncu kulaklığını duyurdu. CES 2022‘de sergilenen HyperX Cloud Alpha Wireless, sunduğu pil ömrüyle daima kullanım halinde tam şarjla yaklaşık 2 hafta kullanım sunuyor.

Kablosuz Cloud Alpha’yla kesintisiz oyun tecrübesi

Cloud Alpha kablosuz oyuncu kulaklığın yaklaşık 4 buçuk saatte tam şarj olan pili, kullanıcılara 300 saatlik kesintisiz tecrübe sağlıyor. Kulaklık, kablosuz versiyonuna kıyasla daha ince ve daha hafif olan 50 mm şoförlerle geliyor olsa da tıpkı ses performansı sunuyor.

2,4 GHz kablosuz irtibat üzerinden 20 metreye kadar menzile sahip Cloud Alpha Wireless, mikrofon hariç 322 gram tartısında ve gürültü engellemeyi destekleyen ve çift istikametli 6 mm Elektret kapasitif mikrofonla birlikte 335 gram yükünde olacak.

Şirket ayrıyeten iki farklı eseri daha tanıttı. Bu eserlerden birincisi olan Clutch kablosuz oyun denetimcisi, Bluetooth 4.2, 2.4Ghz kablosuz yahut kablolu irtibat üzerinden Android aygıtları destekliyor. Tek şarjla 19 saat pil ömrü sunan Clutch, 41 milimetreden 86 milimetreye kadar ayarlanabilir bir telefon tutma yeriyle geliyor.

Tanıtılan bir öteki eser olan Pulsefire Haste kablosuz mouse ise tek şarjla 100 saat kullanılabilecek. Daha hafif olması için delikli bir dizaynın kullanıldığı Pulsefire Haste’in beyaz versiyonu 62 gram, siyah versiyonu ise 61 gram yüke sahip.

HyperX‘in yeni eserlerinden Cloud Alpha Wireless 200 dolar, Clutch kablosuz oyun denetimcisi 50 dolar ve Pulsefire Haste 80 dolar fiyat etiketiyle satılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu