Oyun

Horizon Forbidden West Öykü Fragmanı Yayınlandı

Şu sıralar oyun severler 18 Şubat tarihinde piyasaya çıkması beklenen Horizon Forbidden West‘i heyecanla bekliyor. PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarına çıkacak olan Horizon Forbidden West, Aloy’u yeni bir maceraya taşıyacak.

18 Şubat’ta kıssasında yeni bir sayfa açacak olan Aloy’u; dünyayı sona erdirecek bir felaket, Regalla ve isyancıları, Sylens’ın entrikaları ve şimdi keşfedilmemiş birçok tehlike bekliyor.

Forbidden West’in sonlarına adım atan Aloy, bu tehlikelerle tek başına yüzleşmeyecek. Aloy’a, Varl ve Erend üzere bahadır ve tanıdık dostları ile Zo, Alva ve Kotallo üzere yeni yol arkadaşları katılacak.

Sony, heyecanla beklenen Horizon Forbidden West için yeni bir fragman yayınladı. “Aloy ve arkadaşlarını Forbidden West’te bekleyen heyecan dolu maceraya bakış atan yeni kıssa fragmanını sunmaktan memnunluk duyuyoruz. Bununla birlikte, Aloy ve arkadaşlarının Regalla ile asiler ve Batı’nın en tehlikeli makineleriyle verdikleri çabayı resmeden yeni görsel çalışmamızı da sizlerle paylaştığımız için çok heyecanlıyız. Bu yapıtta ayrıyeten Sylens, Tenakth kabilesinin Şefi ve geçmişle irtibatı olan yeni gizemli karakter Tilda da yer alıyor,” şeklinde bir açıklamayla izleyicilere sunulan fragmanı çabucak aşağıdaki görüntüde izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu