Oyun

Hi-Fi Rush, Xbox için büyük bir hit oldu

 
Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve bu yılın Ocak ayında Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ritim tabanlı oyun Hi-Fi Rush için çeşitli yorumlar yapıldı. Xbox Oyun Pazarlama Lider Yardımcısı Aaron Greenberg, Hi-Fi Rush’ın “kazanması gereken parayı kazanmadığı” istikametindeki argümanların akabinde Twitter’da küçük bir açıklama yaptı ve mevzuya açıklık getirdi.
 
Hi-Fi Rush, Xbox için büyük bir hit oldu
 
 
 
Game Mess Decides podcast’inin son kısmında Industry Insider’dan Jeff Grubb, Hi-Fi Rush’ın “kazanması gereken parayı kazanmadığını” söyledi. Bu telaffuz dünya çapında çeşitli yansıların ortaya çıkmasına sebep oldu ve bu hususa açıklık getirmek üzere Aaron Greenberg çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Greenberg, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderide şunları söyledi: “Hi-Fi RUSH, hem bizler hem de oyuncularımız için büyük bir hit oldu. Tango Gameworks takımının bu sürpriz oyunla bir arada atılım yapması bizi sahiden de memnun etti.” 
 
Bethesda’nın belirttiğine nazaran oyun 1 Mart prestijiyle iki milyon oyuncuya ulaştı. Ayrıyeten Şubat sonunda oyun direktörü John Johanas, oyunun yayınlandıktan yaklaşık bir ay sonra 10.000 Steam kullanıcı incelemesi aldığını söyledi. 
 
Hi-Fi Rush şu anda Xbox Series ve PC için mevcut.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu