Oyun

Speed Duel GX: Duelists of Shadows ile rakiplerinizi alt edin!

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) yepisyeni kutusu Speed Duel GX: Duelists of Shadows’un Avrupa ve Okyanusya’da satışa sunulduğunu duyurdu.
 
Shadow Riders, Speed Duel’e indi ve Yu-Gi-Oh! GX animasyon serisinden öbür makûs karakterlerle güçlerini birleştirdiler. Destesini kullanarak ortalığı kasıp kavuracağınız Gölge Düellocunuzu seçin ve kudretli Kutsal Canavarlara (Sacred Beasts) hükmedin.
 
Speed Duel GX: Duelists of Shadows, evvelden oluşturulmuş ve oynamaya hazır 8 Süratli Düello Destesi ile gelen “hepsi bir arada” (all-in-one) bir kutu. Her kutuda ortalarında yepisyeni kartların yanı sıra birbirinden güçlü kartların tekrar basılmış versiyonları da olmak üzere toplam 200 Speed Duel kartı yer almakta.
 
 
 
Bu kutu seti, azamî 8 oyuncunun bir ortaya gelerek ister evvelden oluşturulmuş 8 Desteyle ister evvelden oluşturulmuş bir Desteyi alıp diledikleri üzere özelleştirerek oynamalarına imkan sağlıyor. Kutulardaki 24 kartlık setlerde ortalarında Uria, Lord of Searing Flames, Hamon, Lord of Striking Thunder, ve Raviel, Lord of Phantasms’ın da bulunduğu 8 Secret Rare varyant kartın yanı sıra 5 adet rastgele ekstra Secret Rare Kart yer alıyor.
 
Kutuda toplam 20 Skill (Beceri) Kartı bulunmakta; evvelden oluşturulmuş Desteler için 8 ana Skill, bu Destelerin her biri için onu beğeninize nazaran özelleştirmenize müsaade veren ek bir Skill ve kendi Destelerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz 4 Skill Kartı daha.
 
Her Speed Duel GX: Duelists of Shadows kutusu, 200 Common Kart, 20 Skill Kartı, 8 (24 adetten) Secret Rare Kart olmak üzere tamamı Speed Duel’de kullanılabilen toplam 228 kart içerir. Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/speed-duel-gx-duelists-of-shadows/
 
basın bülteni 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu