Oyun

GTFO Kaliteli Eserler ve El Üretimi GTFO Büstünü İçeren Eser Mağazasını Açtı

GTFO, 2019’da Erken Erişim olarak piyasaya çıktığından bu yana sadık oyuncu kitlesi tarafından yakın takipteydi ve 200.000’den fazla üyesiyle dünyanın en etkin Discord sunucularından birine sahip. Lakin şimdiye kadar, oyunu oynamadan GTFO’ya olan sevgilerini gösterme bahtları olmamıştı. Bu durum bugün resmi GTFO mağazasının açılışı ile değişiyor ve bunu klasik oyun eserlerinden farklı bir biçimde gerçekleştirmeye çalışıyorlar. 

10 Chambers Kreatif Yöneticisi Ulf Andersson, “GTFO eserleri çıkarmaya karar verdiğimizde, Fruit of the Loom t-shirt’ü üzerine basılmış, klasik oyun logosunu kullanmamaya da karar verdik,” diyerek niyetlerini lisana getiriyor ve ekliyor, “Öncelikle bizim ve umarım daha da fazla insanın nitekim giymek isteyeceği ve birinci giymeden sonra dolabınızın derinliklerinde durmayacak eserler hazırlamak istedik. İkincisi, birçok tasarımcımız var ve birden fazla sokak giysisi ve moda ile ilgileniyor. Oyun markasını modaya taşımak ismine GTFO ürünlerimizdeki bu yaratıcılığı ortaya çıkarmak istedik.”

Sokak giysisi biçiminde çok çeşitli hoodie’ler, t-shirt’ler, ceketler, çantalar, bereler ve şapkaların yanı sıra koleksiyon yapacağınız eşsiz eserler bulabilirsiniz. Örneğin, GTFO oyunundaki madencilik şirketlerinden biri olan Santonian Industries’in logosunu taşıyan bir iş yeleği ve baret bunların ortasında yer alıyor. Bir oburu ise oksidasyon yoluyla doğal bir patina veren, epoksi reçine ve demir tozu karışımından yapılmış GTFO oyun içi gaz maskelerinden birinin el üretimi bir büstü. Yanında bakır levha GTFO logolu, taştan yapılmış bir dayanak ile sunuluyor. 

Ulf Andersson “Döküm GTFO Koleksiyon Maskesi ile, Stockholm, İsveç’te bulunanArclight Company’deki arkadaşlarımız tarafından el üretimi ve sahiden de koleksiyonluk bir kesim yaratmak istedik. Bu maske sırf 100 adetle hudutlu olacak, rafınızda yapıldığı biçimi ile yaşamaya devam edecek ve vakitle eskiyecek; hatta etkileyici bir patine görünümü alacak,” diyor ve “Topluluğumuzun sunduğumuz eserleri beğeneceğini umuyoruz ve mağazamızı açmadan evvel hakikaten verdiğimiz ehemmiyeti göreceklerine inanıyoruz.” diyerek kelamlarını tamamlıyor.

GTFO mağazası açıldı ve buradan ziyaret edebilirsiniz. 

GTFO’yu Steam üzerinden 179,00?’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca Version 1.0’ın çıkışını kutlamak ismine şimdilik %25 indirim uygulanmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu