Oyun

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Epic Games Store’da bu haftanın fiyatsız oyun kampanyası muhakkak oldu. Tanınan oyun platformu 40 Türk Lirası bedelindeki Galactic Civilizations III oyununu parasız yaptı. Stardock Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan, Galactic Civilizations serisinin üçüncü üretimi olan bu 4X strateji oyunu birinci çıkışını 2015 yılında gerçekleştirdi.

Galactic Civilizations III’ün ‘Ultimate Edition’ isimli özel bir sürümü de mevcut. Ayrıyeten Altarian Prophecy ve Intrigue Expansion isimli, ek özelliklere erişim sağlayan eklentileri de yer alıyor. Lakin Epic Games, sadece oyunun kendisini fiyatsız yaptı. Kampanya bugünden başlayarak 20 Ocak saat 19:00’a kadar devam edecek.

40 TL’lik oyun Epic Games Store’da fiyatsız oldu

Epic Games’in kampanyasına iştirak sağlamak için bir Epic hesabına sahip olmanız gerekiyor. Şayet yoksa platformun web sitesine giderek bilgilerinizle kayıt yaptırabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra Galactic Civilizations III oyununun sayfasına gidin ve ‘Şimdi Yükle’ye basın. Akabinde ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine basarak oyunu kitaplığınıza ekleyin.


Galactic Civilizations III

Oyunu bir kere kitaplığınıza ekledikten sonra artık sizde kalıyor. Kampanya bittikten sonra bile Epic Games hesabınızdan silinmiyor. Yani artık oynamayacaksanız bile kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Galactic Civilizations III oyununun konusu Epic Games Store sayfasında şöyle açıklanıyor; “Bir gün beşerler uyandıklarında galakside yalnız olmadıklarını öğrenseydi ne olurdu? Beşerler uzaya açılarak kendi tarihlerine ve gayelerine sahip olup isimlerini duyurmak isteyen öteki uzaylı uygarlıklarını keşfediyor. İnsan, Drengin, Altarian ve çok daha fazlası ortasından kendi ırkını seç ve bugüne kadarki en büyük 4X strateji oyunlarından birinde uygarlığına altın çağını yaşat!”

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi 64 bit Windows 10 / 8.x / 7 64 bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Çift Çekirdekli 2.3 GHz Intel Core i5 İşlemci yahut eş bedeli
Bellek 4 GB RAM 6 GB RAM
Depolama 12 GB 15 GB
DirectX Sürüm 10 Sürüm 10
Ekran kartı 512 MB DirectX 10.1 Ekran Kartı (AMD Radeon HD5x00 Serisi / Nvidia GeForce 500 Serisi / Intel HD 4000 yahut üstü) 1 GB DirectX 10.1 Ekran Kartı

Pekala ya sizler Epic Games’in yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu