Oyun

PUBG: NEW STATE Birinci Büyük Güncellemesini Sunuyor

 KRAFTON, Inc. bugün PUBG: NEW STATE‘in piyasaya çıkışı sonrası birinci büyük güncellemesini duyurdu ve oyun dünya genelinde 45 milyondan fazla indirme sayısını aştı. Survivor Pass Vol. 2 artık mevcut ve oyuncuların yeni oyun içi mükafatların kilidini açmalarına imkan sağlıyor. Ayrıyeten, orijinal PUBG: BATTLEGROUNDS‘un geliştiricisi PUBG Studios’un oynaması fiyatsız yeni jenerasyon taşınabilir battle royale oyununa yeni araçlar, yeni bir silah, silah şahsileştirme seçenekleri ve daha fazlası eklenmiş bulunuyor.

PUBG: NEW STATE‘in yeni güncellemesi ile gelen ana özellikleri aşağıda inceleyebilirsiniz ve tüm yama notlarını BURADAN okuyabilirsiniz:

Survivor Pass Vol. 2

Yeni Araçlar: Oyundaki başka araçlara kıyasla daha fazla dayanıklılık sunan altı kişilik minibüs Electron da dahil olmak üzere oyuna iki yeni ve farklı araç ekleniyor. İki kişilik bir spor araç olan Mesta da oyunda yer alıyor; güçlü bir hızlanma sunuyor ve yüksek suratlara çıkabiliyor. Electron Troi ve eğitim alanında, Mesta ise Troi, Erangel ve eğitim alanında bulunuyor.

Yeni Silah: Bu yeni güncelleme ile oyuncular, düşük geri tepmeli yeni bir hücum tüfeği olan L85A3’ü elde edebiliyorlar. Atış suratı oyundaki başkalarından daha düşük olsa da L85A3, oyunun 5.56m cephane kullanan tüm hücum tüfekleri ortasında en yüksek hasarı sunarak, düşmanlarla orta-uzun uzaklıklarda uğraş etmek için olağanüstü bir seçimdir.

Yeni Silah Özelleştirmesi: M416, SLR ve L85A3 silahları için yeni özelleştirme seçenekleri eklendi. Oyuncular artık artan dikey geri tepme değerine hasarı artırmak için M416’ya bir uzun namlu ekleme seçeneğine sahipler. SLR, daha az hasar değerine ateşleme doğruluğunu artırmak için 5.56 mm’lik bir Namlu ile donatılabilecek. Oyuncular ayrıyeten yeni L85A3 taarruz tüfeğini dikey geri tepmeyi azaltacak ve ayrıyeten çömelmiş yahut yüzüstüyken daha denetimli geri tepme sunacak bir Dikey Ön Kabza Bipod ile donatabilecekler. Ancak Dikey Ön Kabza Bipod kullanıldığında L85A3’ün ADS suratı düşecektir.

Davranış Puanları Sistemi: Olumlu oyunu teşvik etmek için yeni bir Davranış Puanları Sistemi tanıtıldı. Örneğin ekip öldürmeleri üzere olumsuz davranışlar rapor edilirse, oyuncular Davranış Puanlarını kaybederler. Muvaffakiyet Puanları belli bir eşiğin altına düşerse, Solo oyunda toplam muvaffakiyet puanlarını vakitle yükseltene kadar Squad Mod oynayamaz.

PUBG: NEW STATE‘in birinci büyük güncellemesi Android ve iOS kullanıcıları için oynanabilir durumdadır. Yeni yıl devrini kutlamak için Kış Şenliği lobi teması sunulmuştur. Dönem boyunca, hafta sonu oyun aktiflikleri ve oyuncuların “Crimson Snowflake – M416” silah görünümü kazanacakları “Winter Şenlik Challenge” dahil olmak üzere birçok oyun içi aktiflik düzenlenecektir. PUBG: NEW STATE hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.newstate.pubg.com adresini ziyaret edin yahut bizi toplumsal medyada (Twitter/Instagram/Facebook/YouTube) takip edin. Basın gereçleri için bu linki ve bültenler için lütfen resmi PUBG: NEW STATE basın odasını ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu