Mobil

Dergilik’te Yıl Boyunca 68 Milyondan Fazla Yayın ve Makale Okundu

Turkcell’in dijital yayın platformu Dergilik, 2021 yılında da daima güncellenmeyi ve yepisyeni içeriklerle okuyucularına keyifli bir dünya oluşturmayı sürdürdü. Gündemden haberdar olmak isteyen okurlar için günlük gazeteler, mecmua içeriklerinde neler olduğunu merak edenlere yönelik ilgi cazip makaleler, podcast yayınları ve eğlenceli bilgi yarışları uygulamada okurlarla buluştu.

Dergilik’te 2021 yılı boyunca tüm yayınlarla birlikte mecmua ve gazetelerden itinayla seçilmiş makaleler 68 milyondan fazla okundu. En fazla okunan mecmua kategorileri ise hayat, spor, mizah ve iş dünyası oldu. Okurlar, ayrıyeten günlük gazetelerle gündemin nabzını da tuttu.

Dergilik kullanıcıları 30 milyon makale dinledi

Dergilik’te yıl içerisinde toplam 30 milyon makale dinlendi. İlgiyle dinlenilen makalelerin başında astroloji gündemindeki son gelişmeleri aktaran ‘Yıldızınız Bugün Ne Söylüyor?’ temalı içerik geldi. ‘Sosyal Medyada Sık Yapılan Kapalılık Hataları!’ ile dijital dünyadaki pozisyonunu merak eden okurlar, ‘En Uygun Yağ Yakan 10 Besin’ ile de fit kalmanın yollarını araştırdı.

Dergilik’in 2021’de kullanıcılarıyla buluşturduğu podcast yayınları da hayli beğenildi. Uygulamaya eklenen podcast kısmı sayesinde kullanıcılara sunulan içerik daha da zenginleşti. Psikoloji, sıhhat, teknoloji, dekorasyon, finans, ömür, cümbüş üzere bahislerde birçok yayın toplam 23 milyondan fazla dinlenirken, bilhassa psikoloji içerikleri ağır ilgi gördü. ‘Üstün Zekalı Beşerler Neden Memnun Olamıyor?’ ve ‘Filozof Epiktetos’tan Acılara Karşı Güçlü Durmak için 14 Yöntem’ yayını Dergilik’te en fazla dinlenen podcast’ler olarak öne çıktı.

Yeni özellikleriyle yıl boyunca okurların ilgi odağı olan Dergilik, 2022 yılında da birçok farklı içerikle kullanıcılarına keyifli bir tecrübe sunmaya devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu