Donanım

Dell, 4K HDR kameralı 32 inç 4K monitörünü tanıttı!

Dell, görüntü konferansı düşünerek yeni bir monitörünü CES 2022‘de duyurdu. 32 inç ekranla kullanıcı karşısına çıkan Ultra Sharp monitör 4K çözünürlük sunuyor. Buna ek olarak USB-C tek kablo kontağı, entegre G/Ç hub, 90W şarj, yerleşik 4K HDR web kamerası, çift mikrofon, IPS Black Panel teknolojisi ve daha fazlası eşlik ediyor.

Ultra Sharp monitörünün 4K web kamerasının akıllı olduğu belirtildi. Buna ek olarak Dell, dünyanın birinci 31,5 inç 4K görüntü konferans monitörüyle iki çığır açtığını söyledi. Kelamlarına bu monitörün kendi sınıfında IPS Black ile birinci monitör olduğunu belirtti.

Dell Ultra Sharp özellikleri

Dell‘in duyurduğu monitör şirketin, en güzel işbirliği ve görsel tecrübe dediği şeyi sunmak için yankı önleyici çift dizi mikrofonlara ve 14W hoparlörlere sahip. Böylelikle şahsen orada bulunduğunuzu hissettiriyor. Aygıtın teknik tablosu ise şu biçimde yer alıyor:

Ekran: 31,5 inç, IPS Black teknolojisi, 16:9 oran, 3840×2160 çözünürlük, yüzde 98 DCI-PC, yüzde 100 sRGB, HDR 400 sertifikası
Kamera: Entegre 4K web kamerası ve HDR Sony STARVIS CMOS sensör
İlişkiler: 90W güç dağıtımına sahip USB-C, DisplayPort 1.4, 10Gbps’ye kadar çoklu USB-A, USB-C 15W + 10Gbps, RJ45 Ethernet, ses portu
Parlaklık: 400 nit

Dell, monitörü 29 Mart 2022 itibariyle piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. Buna ek olarak, önümüzdeki aylarda fiyat detaylarının geleceğini aktardı. Yani şimdi monitörün fiyatı konusunda bir bilgiye sahip değiliz.

Sizler Dell marka monitörler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu