Sosyal Medya

CZN Burak’tan Instagram rekoru!

Dünyanın en tanınan toplumsal medya platformu Instagram, yılın enlerini açıkladı. Çeşitli kategorilerde en başarılı hesapları açıklayan şirketin 2021 listesine bir Türk damga vurdu. Platformda çeşitli yemek ve tatlı görüntüleri ile ismini duyuran ve epey başarılı olan CZN Burak, 2021‘de dünyanın en çok beğeni alan hesaplarından biri oldu. İşte ayrıntılar…

Türkiye’nin en çok beğeni alan Instagram profili CZN Burak oldu

Çektiği görüntüler ile eşine az rastlanır bir muvaffakiyete imza atan ünlü fenomen, bu yıl aldığı 275 milyon beğeni ile Türkiye’de birinci oldu. Fakat bu oran yalnızca ülkemiz standartlarında bir muvaffakiyet değil. Aldığı etkileşim onu dünyanın en çok beğeni alan 10. Instagram hesabı yapmayı da başardı.

Neredeyse tüm dünyadan hayranlarına teşekkür eden CZN Burak, Instagram’da yayınladığı tebrik bildirisinde “Hayranlarına teşekkür eden Özdemir, “CZN farkıyla sizlerin dayanakları ile 275 Milyon beğeni ile 2021 yılında Instagram’ın Türkiye’de en çok beğeni (like) alan, Dünyada ise birinci 10 profil ortasındayız. Teşekkür ederiz” sözlerini kullandı.

Pek çok ünlü ile fotoğrafı bulunan CZN Burak’ın an itibariyle sahip olduğu takipçi sayısı ise 30.3 milyon. Yalnızca 1574 gönderisi olduğunu düşünürsek bunun ne kadar büyük bir muvaffakiyet olduğunu bir sefer daha anlıyoruz.

Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce CZN Burak‘ın bu muvaffakiyetinin nedeni ne olabilir. Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu