BilimTeknoloji

Bundle, 2021’in kıymetli olaylarını NFT’ye dönüştürdü

Yerli haber uygulaması Bundle, yılbaşı tebrik kartına yenilikçi bir tahlil getirdi. Bundle, 2021’in kıymetli olaylarını yılbaşı kartı görünümünde görselleştirerek bu kartları NFT koleksiyonu halinde kullanıcıların beğenisine sundu.

2021’in kıymetli olaylarından oluşan yılbaşı kartlarının dijital versiyonunu dilerseniz fiyatsız olarak arkadaşlarınızla yahut toplumsal medyada paylaşabilir ya da NFT’sini satın alarak dijital koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

2021 Hatıra Kartları ismi verilen proje için Bundle tarafından özel bir sayfa oluşturuldu. Bu sayfada tüm kartları bir ortada görüntüleyebiliyoruz. Bu sayfa ayrıyeten 2021’de hepimizi etkileyen olaylara kısa bir bakış atmamızı da sağlıyor. Kartlardan rastgele birini seçtiğiniz vakit karşınıza “Yılın kartını paylaş” ve “NFT ile sahip ol” formunda iki seçenek sunuluyor. NFT ile sahip ol seçeneğine tıklayınca OpenSea platformundaki NFT satışına yönlendiriyor. Toplam 21 adet edisyon bulunuyor.

2021 Hatıra Kartları: https://2021.bundle.app

2021 Hatıra Kartları, Bundle’ın deneyimsel çalışmalar ve pahalı markalı içerikler hazırlayan kreatif stüdyosu Bundle Studio tarafından üretildi. Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle, 20 ülkeden 22 farklı kategoride 13 binin üzerinde kaynak ile kullanıcılara ferdî haber akışlarını oluşturma imkanı sunuyor. Günün kıymetli gelişmelerini anlık bildirimlerle alan kullanıcılar, Bundle’da yılda 500 milyondan fazla içerik tüketiyor. DonanımHaber’deki içerikleri Bundle’dan takip edebilirsiniz.

Bundle: Son Dakika Haber BUNDLE HABER BILISIM TEKNOLOJI ANONIM SIRKETI Haberler Fiyatsız 100,5 MB

Bundle: Habere Ulaşmanın En Süratli Yolu Bundle News Haberler ve Mecmualar Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu