Mobil

Realme GT 2 Pro kamera özellikleri açıklandı

Bir müddettir yeni amiral gemisi üzerinde çalışan realme, vakit zaman yayınladığı teaser manzaraları ile telefonun teknik özelliklerini ve tasarımı gün yüzüne çıkartıyor. Bir müddet üst sırf orta ve giriş segmente telefon kazandıran ve birinci üst segment modelini geçtiğimiz Mart ayında duyuran şirket, GT Neo 2 ve Neo 2T modelleriyle üst düzeydeki çeşitliliği arttırmıştı. 4 Ocak’ta tanıtılacako lan Realme GT 2 Pro ise şirketin en yeni amirali olacak.

Epeyce genç bir firma olan ve buna karşın OPPO sayesinde büyük kitlelere ulaşan Realme, yeni GT 2 Pro’nun çabucak hemen tüm özelliklerini netleştirdi. Bugün yayınlanan teaser, kamera özelliklerini karşımıza çıkardı.

Realme GT 2 Pro kamera özellikleri netleşti

5 gün sonra gerçekleştirilecek lansmanda tanıtılacak olan Realme GT 2 Pro, üçlü art kamera konseyimi ile gelecek. İki büyük bir küçük lens v iki çift tonlu led flaşın yer aldığı kamera konseyimi telefonun sol üst köşesine yerleştirilirken, art kapağın dokulu olduğu fotoğraftan da anlaşılıyor.

Telefonun ana kamerası 50 Megapiksel çözünürlükte çekimler yapabilirken, Realme’nin kardeş şirketlerinin amiral gemilerinde yer alan sensörü GT 2 Pro’da göreceğiz. OPPO Find X3 Pro ve OnePlus 9 Pro’da yer alan Sony IMX766, Realme’nin amiral gemisinde de bulunacak.

İkinci kameraya baktığımıza 150 derecelik ultra geniş açılı bir lensi karşımızda bulurken, üçüncü kamera mikroskop lens olarak Realme GT 2 Pro ‘da kendine yer buluyor. Ayrıyeten teaserda belirtildiğine nazaran bu mikroskop lens, OPPO Find X3 Pro’da gördüğümüzün yeni versiyonu. Yani daha gelişmiş olan 2.0 sürümü.

Pekala siz Realme’nin yeni amiral gemisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce bu telefon pazarda kendine yer edinebilir mi? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu