Oyun

Beden kamerasıyla Unrecord gerçekçi bir nişancı tecrübesi sunmayı hedefliyor

 
DRAMA grubu tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan nişancı aksiyon oyunu Unrecord, gerçekçi bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Beden kamerasıyla birlikte atılacağımız bu aksiyon oyununda elimize çeşitli silahlar alabiliyor, yıkık dökük binalara girebiliyor ve düşmanları alt edebiliyoruz.
 
Unrecord şu anda geliştirilme aşamasında
 
 
 
Geliştirme stüdyosu DRAMA’nın birinci oyunu olacak Unrecord, büsbütün taktiksel ve nişancı bir yapıyı bizlere aktarmayı hedefliyor. Bir polis memurunun beden kamerası manzaralarından oluşan bu oyunda grafikler de bir oldukça dikkat çekiyor. Oyunun şu anda oynanış fragmanı yayınlanmış durumda.
 
Oynanış fragmanı içerisinde oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Fragmanda yer alan oyun manzaralarını gerçek imgelerden ayırmak için makul kısımlara odaklanmak durumunda kalıyoruz. Bu da oyunun gerçekçi bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor. 
 
Fragmanda elinde silah olan bir karakterle bir arada ilerleniyor ve harabe bina içerisine giriş yapılıyor. Bu bina gerçekçi taktiklerle ve gizlenme teknikleriyle birlikte temizlenmeye çalışılıyor.
 
Oyunun şu anda Steam sayfası da bulunuyor. Buradan ulaşabilirsiniz. 
 
Unrecord oynanış fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu