Donanım

Banyonuzu sesli komutla hazırlayın

Akıllı sistemler bugün hayatımızın her alanına girmiş durumda. Sıradan sistemlerde dahi meskenin ışıklarını otomatik olarak denetim etme mevcut. Üreticiler artık işi daha da ileriye taşımak istiyor. Otomatik banyo bunlardan birisi. 

Kohler PerfectFill neler sunuyor?

Kohler tarafından bir müddettir geliştirilen PerfectFill teknolojisi dijital denetim sistemleri ile banyonuzu yalnızca sesli komut ile hazırlamanızı sağlıyor. Bir drenaj sistemi ve dijital vanadan oluşan düzenek kullanıcının küvetini istediği su sıcaklığı ile doluluk düzeyine getirmesini sağlıyor. 

Kohler Konnect uygulaması üzerinden 10 farklı banyo vakti belirlenebiliyor ve konutun bireyleri buna nazaran banyosunu yapıyor. Tekrar komut ile küveti boşaltabiliyorsunuz. İlişkiyi sağlayan ise duvara monte edilen bir dijital denetim modülü. 

Kohler PerfectFill sistemi 2700$ başlangıç fiyatına sahip lakin oluk ağzı ve küvet fiyata dahil değil. Montajın tekrar teknik servis tarafından yapılması gerekiyor. 8000$ fiyat etiketi ile PerfectFill teknolojisine sahip; aroma ve sis ile bir spa havası yaratan Stillness Bath banyosu da bu yıl satışa sunulacak. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu