Donanım

AnkerWork B600 tümleşik görüntü konferans tahlili

Pandemi nedeniyle büsbütün uzaktan eğitime dönen dünya ülkeleri yavaş yavaş yüz yüze eğitime geçmeye devam ediyor. Bununla birlikte pek çok özel yahut kamu kurumunda uzaktan toplantı ve konferans artık olağan hale geldi. Hal bu türlü olunca tümleşik tahlillere de ilgi artıyor. 

AnkerWork B600 tümleşik tahlil

Uzaktan görüşme için kaliteli bir web kamerasının yanında uygun mikrofonlar ve aydınlatma da gerekebiliyor. Tüm bunları tek tek aramak yerine AnkerWork B600 tümleşik tahlilini tercih ederek paket halinde de alabilirsiniz. 

AnkerWork B600 görüntü konferans tahlili 2K 30fps görüntü transferini destekliyor ve otomatik odaklama sunuyor. Yapay zekâ ile desteklenmiş VoiceRadar teknolojisi gürültülü ortamlarda bile en pak sesi algılamayı amaçlıyor. 

Tekrar entegre hoparlörü ile karşı tarafı net duymanız sağlanırken üst kısma entegre edilmiş LED aydınlatma karanlık ortamlarda bile tatmin edici bir imaj sunuyor. Kameranın yan kısmında parlaklığı denetim edebileceğini bir bar mevcut. AnkerWork B600 görüntü konferans tahlili 220$ fiyat etiketi ile satılacak. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu