Oyun

ARK: Survival Evolved’ın yeni jenerasyon sürümü duyuruldu

 
Studio Wildcard, ARK: Survival Evolved’ın yeni kuşak sürümü Ascended’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen sürüm Ağustos ayında çıkış yapacak. 
 
ARK: Survival Ascended sürümü yayınlandığında özgün ARK: Survival Evolved sunucuları kapanacak.
 
Yeniden düzenlenmiş sürüm geliyor
 
 
 
Ana oyunun temelli üzerine inşa edilen bu Ascended, “The Island”, “Survival of the Fittest” ve tüm “Non-Canon” içerik haritalarını içerecek. Tüm haritalar tıpkı anda bu sürümde yer almasa da vakitle oyuna dahil edilecek.
 
Xbox Series X|S ve PC oyuncuları bu sürüme sırf ARK Respawned Bundle ile ulaşabilecek. Yani bu sürümü elde etmek için bu paketi almak gerekecek. Bu paket, hem ARK: Survival Ascended’i hem de ARK II’yi içerecek. Paketin fiyatı ise 49,99 dolar olacak.
 
ARK Respawned Bundle, Ağustos ayının sonundan itibaren bir yıla kadar satın alınabilecek. Bu süreçten sonra ARK: Survival Ascended ve ARK II başka olarak satılacak.
 
PlayStation 5 kullanıcıları ise ARK: Survival Ascended’i Ağustos 2023’te 39.99 dolarlık bir fiyatla satın alabilecek. PS5 sürümü bağımsız ve yeni kuşak sürüm olarak yayınlanacak. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu