Oyun

Genshin Impact için yeni içerik güncellemesi 12 Nisan’da geliyor

 
Geliştirici miHoYo, Genshin Impact için “A Parade of Providence” isimli 3.6 güncellemesinin 12 Nisan’da yayınlanacağını duyurdu. Bu güncelleme Akademiya Extravaganza’yı bizlere sunacak ve oyuncuları Sumeru’daki macera dolu yeni bir alana götürecek. Güncelleme birebir vakitte iki yeni oynanabilir karakteri Baizhu ve Kaveh’i de içerecek.
 
Yeni karakterler, bölgeler ve daha fazlası
 
 
 
Akademiya Extravaganza, ziyaretçilerine bilgelik hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatını sunacak. Güncelleme ile gelecek olan yeni aktiflikte oyuncuları iki ana kutlama karşılayacak: Bilgelik Galası ve Interdarshan Şampiyonası.
 
Gala içerisinde çeşitli stantlar kurulacak ve altı farklı küçük oyun yer alacak. Örneğin, Layla’nın başında durduğu Rtawahist Darshan standında yıldızlarla ilgili çalışmalar bulunacak, Kshahrewar Darshan’ın standında ise ziyaretçilere mümkün olan en az gereç kullandırılacak ve bu gereçler ile teknoloji ve mimarlık bilgileri sınanacak. Her stant içerisinde çeşitli oyunlar ve etkinlikler yer alacak. 
 
Tüm kutlamalara ek olarak oyuncular Interdarshan Şampiyonası’nda birincilik için yarışacak. Bu yarışların ardından oyunculara çeşitli mükafatlar verilecek. Yeni güncelleme ayrıyeten kendi alanlarında ünlü isimler olan iki yeni oynanabilir karakter Baizhu ve Kaveh’i içerecek.
 
Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Epic Games Store ve orjinal Laucher üzerinden), App Store aracılığıyla iOS ve Google Play aracılığıyla Android için kullanılabilir. Bir Switch konsol sürümü de planlanıyor. 
 
Genshin Impact  – A Parade of Providence güncelleme fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu