Oyun

BMW’nin Arabalarına Özel 8K Sinema Ekranı Görenleri Büyüledi!

Otomobildeyken telefonunuzdan sinema izlemekten sıkıldınız mı? O halde sizi BWM’nin CES 2022‘de tanıttığı yeni Tiyatro Ekranı ile tanıştıralım. Bu ekran otomobilinizde aradığınız eğlenceyi size verebilir.

BWM’nin Theater Screen ismini verdiği bu devasa araba ekranı, tam 31 inç boyutunda ultra geniş sinematik bir ekrandan oluşuyor. Sadece art koltuktaki yolcular için tasarlanan bu ekran, art kabinin genişliğinde imaj sağlayabiliyor, lakin gerektiğinde de katlanabiliyor. Yani kullanılmadığı durumlarda ekran gizlenebiliyor.

8K çözünürlüğünde (8000×2000 piksel) imaj üretebilen BWM Theater Screen, 16:9, 21:9 ve 32:9 dahil olmak üzere çeşitli en – uzunluk oranlarında imaj üretebiliyor. Ekranda Amazon Fire TV entegre olarak gelirken, izleyiciler başka akış sistemlerine de erişim sağlayabiliyor.

128 GB dahili depolama alanının bulunduğu ekranda, 5G irtibat dayanağı de mevcut durumda. Televizyonda ses sistemi de unutulmamış. Lüks ses markalarında Bowers&Wilkins’in 4D Diamond Surround ses sistemi de televizyonda mevcut durumda.

Şayet buraya kadar bu ekranı beğendiyseniz ve satın almak istiyorsanız üzücü haber şu ki, BWM Theater Screen şu an için son tüketici için mevcut değil. Lakin seri üretiminin epey yakın olduğu bilgisini aldık. Önümüzdeki aylarda satışa çıkabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu