Oyun

Apex Legends Mobile, o ülkelerde resmen kullanıma sunuldu

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan sevilen Battle Royale konseptli Apex Legends Mobile’ın taşınabilir sürümü için beklenen haber geldi. Bir müddettir beta sürecinde bulunan imal, birtakım ülkelerde resmen kullanıma sunuldu. Pekala taşınabilir oyun, ülkemizde oynanabiliyor mu? İşte ayrıntılar…

Apex Legends Mobile, Türkiye’de oynanabiliyor mu?

Geçtiğimiz yılın nisan ayında Hindistan ve Filipinler üzere ülkelerde beta sürecine giren Apex Legends Mobile, yaklaşık bir yıllık mühletin akabinde geçtiğimiz saatlerde muhakkak ülkelerdeki oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Taşınabilir oyun, an itibariyle Arjantin, Kolombiya, Meksika, Peru, Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, Avustralya ve Yeni Zelanda üzere ülkelerde oynanabilir durumda. Öte yandan oyunun şu an için Android işletim sistemi ile sonlu olduğunu ve ilerleyen periyotlarda iOS sürümünün de çıkış yapacağını belirtelim.

Apex Legends Mobile, görüldüğü üzere Türkiye’de erişime açılmadı. Bunun nedeni ise şimdi global çıkışını yapmamış olması. Önümüzdeki aylarda küresel lansmanını gerçekleştirdikten çabucak sonra ülkemizde de oynanabilir hale gelecek. Bu süreçte oyuncuların Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırma imkanlarının da olduğunu söyleyebiliriz.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apex Legends Mobile, çıkış yapması halinde hedeflediği muvaffakiyete ulaşabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘dan bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu