Oyun

AGON by AOC, G2 Esports ile İş Birliğine Devam Ediyor

AGON by AOC, dünya çapındaki en başarılı ve en ünlü espor tertiplerinden biri olan G2 Esports

AGON by AOC, son devirde AGON PRO eser kümesinde, espor oyuncularına ve tutkunlarına yönelik olarak birçok yüksek rekabetçi oyun monitörünü ve etraf ünitesini piyasaya çıkardı. G2’nin eğitim yerinde de bulunan 360 Hz yenileme suratı, 1 ms GtG reaksiyon müddeti ve Nvidia Reflex Latency Analyzer üzere ileri araçların da ortalarında bulunduğu en yeni teknolojiler ile destekleyen AGON PRO monitörleri, espor alanını bir üst seviyeye taşıyan mükemmel ilerlemeler sunuyor.

G2 Esports ortalarında League of Legends, CS:GO, Rocket League, Valorant ve Rainbow Six Siege’in de bulunduğu neredeyse her büyük espor turnuvasında halihazırda liderliğini ve muvaffakiyetini ortaya koydu. Sim Racing, Apex Legends, Fortnite’daki grupları ve son devirde duyurdukları liste ile Halo Infinite’teki listesiyle, G2 aşikâr başlı pek çok oyun müsabakasında en üst seviyede rekabet etmeye devam ediyor. Oyun alanında çeşitliliğe ve farklılığa kucak açan bir grup olarak, yakın vakitte alana daha fazla güç ve maharet katacak, Valorant oyunu için yalnızca bayanlarından oluşan G2 Gozen takımlarını açıkladılar.

Son periyotta ise G2 Esports başarılı bir biçimde cümbüş bölümüne de atıldı ve “Our Way” ile birinci müzik çıkışını yaptı. Bu, G2 kurucusu ve CEO’su, Carlos “ocelote” Rodríguez’in ve Grammy Ödülleri’ne aday gösterilmiş ve tanınmış müzisyenlerin yaptığı bir power metal müziği. İnnovasyonun tam sınırlarınrda gezinerek G2 Esports gelmiş geçmiş birinci koleksiyonunu NFT olarak da çıkardı ve hayranlarının nitekim de G2 efsanesinin özel kesimlerine sahip olabilmelerini sağladı. Böylelikle G2 kendi PFP NFT projesini oluşturan en büyük batılı espor tertibi oldu ve oyunculara anında ve gerçek bir bedel sunacak halde tasarlanmış yeni bir NFT oyun topluluğu da oluşturmuş oldu. 

Bugün, üst seviye AGON PRO modelleri G2 Esports kadrolarının ve yeteneklerinin geri bildirimleri ve içgörüleri ile geliştiriliyor. Ortak uzmanlık ile geliştirilen bu paydaşlık sayesinde 24.5 inçlik AGON PRO AG254FG espor modelini piyasaya çıkarabildiler. Bu model IPS paneli ile Full HD çözünürlükte 360 Hz yenileme suratı sunuyor ve hem Nvidia G-SYNC’e hem de Nvidia Reflex Latency Analyzer’a sahip olduğu için oyuncular sistem gecikmelerini tam olarak ölçebilirler ve ellerinden gelen en düzgün biçimde rekabet edebilirler. Üstelik bunlara ek olarak, AOC bir de QHD çözünürlükte, 240 Hz yenileme oranına sahip, 27 inçlik IPS paneli AGON PRO AG274QG modelini de geliştirdi. Bu model de, Nvidia G-SYNC ve HDR 600 dayanağı sunuyor ve süratli, rekabetçi bir oyun tecrübesini göz alıcı görsel sadakat ile birleştiriyor. Yansımaları ortadan kaldıran “Ekran Kalkanları” özelliğine sahip bu monitörler, gerçek turnuvalarda parlak sahne ışıkları altında, sahnede kullanılmaya eksiksiz bir biçimde uygunlar.

G2 Esports CEO’su Carlos ‘ocelote’ Rodríguez şunları söyledi: “AGON by AOC ile paydaşlığımız şu anda 5. yılında. Espor alanında her şeyin ne kadar süratli hareket ettiği düşünüldüğünde bu inanılmaz. AOC’nin monitör kalitesinin eşi gibisi yok. Oyuncularımızın performansları için, ellerinin altında en düzgün donanımın bulunmasını sağlamak bizim için kilit bir ehemmiyet taşıyor. 20G2 bizim yılımız ve AGON by AOC’nin seyahatlerini bizimkiyle paylaşmasından gurur duyuyoruz.”

AOC Milletlerarası Avrupa Pazarlama & İş İdaresi Küresel Lideri Stefan Sommer ise şunları ekledi: “Yanımızda yer alan süper G2 Esports grubu ile birlikte, bizim espor monitörlerini ekstrem oyuncular için piyasaya sürmeyi isteme savımız, monitörlerimizi kullanırken G2 Esports gruplarının kanıtlanmış başarısı ile gerçek bir meşruiyet kazanmış oluyor. Bu sponsorluk onların muhtaçlıklarının ne olduğunu tespit etmemiz için bize ilham verdi ve yardımcı oldu. Böylelikle oyuncuların, kazanmaları için hakikaten muhtaçlık duyduyları şeyler ne ise onları sunacak en yeni inovasyonları ve teknolojileri geliştirip sunabiliriz.”

Bugün G2 Esports farklı ve kapsayıcı listelere sahip, dünyanın dört bir yanında izlenen, dünya çapında başarılı bir kadro. AGON by AOC, dünyanın bir numaralı espor kulüplerinden biri olan G2 Esports’u desteklemeye devam ettiği için gurur duyuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu