Oyun

Yüksek Süratli Küçük LED Monitör ile Efsanevi Özellikler Geliyor

AGON by AOC, yüksek süratli küçük LED monitörü AGON PRO AG274QGM modelini piyasaya çıkarmaktan gurur duyuyor. 68.6 cm (27″) AG274QGM modeli, QHD çözünürlüklü (2560 x 1440 piksel) bir IPS paneline, çok yüksek 300 Hz yenileme suratına, NVIDIA G-SYNC ULTIMATE takviyesine sahip ve NVIDIA Reflex Analyzer özelliği de var. Bu etkileyici monitörü desteklemek için, AGON by AOC artık oyun faresi AOC GAMING GM510‘nin de NVIDIA Reflex’i desteklediğini açıklıyor. Bu, AG274QGM ile birlikte kullanılarak oyunculara sistem gecikmeleri hakkında net sayılar sunuyor. Oyuncular artık gecikmelerinin olabileceği kadar düşük olduğunu ve süratli reflekslerinin sahip oldukları ekipman tarafından engellenmediğini bilerek rekabetçi müsabakalara katılabilirler. O vakit sıcak çatışma alanına girebiliriz artık!

Hudutta oyunculuk

Galibiyetin milisaniyeler ile ölçüldüğü süratli oyunların rekabetçi ortamında, risk çok yüksektir. Yanlış hesaplanmış tek bir amaç ya da ufak bir girdi gecikmesi bile erken bir kayıp manasına gelebilir. NVIDIA’nın Reflex API’ını kullanan oyunlar, Geforce GPU’sunu CPU ile dinamik olarak senkronize ederek girdi gecikmesini azaltacak, böylelikle oyuncular maksatlarını daha süratli gerçekleştirecek, daha süratli reaksiyon verebilecekler ve daha hakikat gaye alabilecekler. Üstelik NVIDIA’nın Reflex Analyzer suiti NVIDIA Reflex takviyeli monitörleri ve giriş aygıtları ile birlikte çalışarak, kullanıcıların toplam sistem gecikmelerinin tam olarak ne olduğunu görmesini sağlar ve oyuncular, oyuna şahsî bilgisayarlarının mümkün olan en düşük gecikme ile çalıştığını bilerek girebilirler.

Çıtayı yükseltmek

İşte AGON PRO AG274QGM tam olarak, milisaniyelerin fark ettiği, bu rekabetçi ve marifetli bireyler için hazırlandı. Bu iddialı oyuncu monitörü 300 Hz gibi sıradışı bir yenileme suratı ve sadece 1 ms GtG reaksiyon müddeti sunuyor. Ayrıyeten AG274QGM QHD çözünürlük (2560 x 1440 piksel) de sunuyor, bu da tıpkı vakitte hem yüksek kare suratları elde etmek hem de yüksek bir görsel sadakat sağlamak için günümüzün en tesirli çözünürlüğü.
 
AG274QGM’nin geniş renk gamlı IPS paneli geniş görüntüleme açılarını ve mükemmel bir renk doğruluğunu garantiliyor ve bunları NVIDIA’nın patentli renk kalibrasyonu ile güçlendiriyor. Monitörün küçük LED art aydınlatması ise kısılabilen 576 bölgeden oluşuyor. Böylelikle monitörün göz alıcı bir parlaklıkta görseller ve derin siyahlar için VESA DisplayHDR 1000 sertifikasyonunu yerine getirmesini sağlayarak tam manasıyla sürükleyici bir görsel tecrübe ile sonuçlanmasını sağlıyor. 300 Hz yüksek yenileme oranı ile bir ortaya gelmesi, AG274QGM’nin çok yüksek surattaki bir küçük LED monitörü modeli olmasını sağlıyor. Üstelik bu model, NVIDIA G-SYNC ULTIMATE teknolojisi ile sunulduğundan kullanıcıların değişken yenileme oranının yararları sayesinde tutukluğu ve yırtılmayı ortadan kaldırmalarını sağlıyor. Capcanlı gerçek HDR üzere yüksek doğruluk özellikleri bile etkinleştirildiğinde girdi gecikmesini azaltıyor. Dahili G-SYNC modulü, değişken bir sürat aşırtma (overdrive) sunuyor, burada piksel reaksiyon müddetleri yenileme oranındaki değişiklikler için optimize ediliyor. AG274QGM, oyuncuların çok da ülkü olmayan kare suratlarında bile sahiden hayalet manzara olmayan bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

AGON by AOC, NVIDIA Reflex özelliğini destekleyen bir diğer oyuncu faresini de öne çıkarıyor. Çok istikametli GM500 oyuncu faresini 2021’de piyasaya çıkardıktan sonra, AGON by AOC artık de yeni AOC GAMING GM510

Bu eserlerin her ikisi de NVIDIA Reflex’i desteklediğinden, GM510 faresi AG274QGM’nin özel Reflex USB portuna bağlanabilir ve oyunculara sistem gecikmeleri hakkında anında, hakikat geri bildirimi verebilir. Reaksiyon müddetlerinin ve düşük gecikmelerin çok değerli olduğu rekabetçi oyunlar dünyasında, AG274QGM ve GM510 bir oyuncunun en yeterli ekip arkadaşları olacak. Bu formda donatılan oyuncular, rastgele bir sistem gecikmesi problemini kolay kolay çözebilirler ve sistemlerinin performansını anında geri bildirim ile geliştirebilirler. Rekabetçi arenada sürat dolu, yüksek oktanlı oyunculuk hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı! 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu