Oyun

Bulmaca platform oyunu Tin Hearts ertelendi

 
Yayıncı Wired Productions ve geliştirici Rogue Sun, bulmaca platform oyunu Tin Hearts’ın ertelendiğini duyurdu. Oyun artık PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için 19 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. Daha evvel 20 Nisan tarihinde yayınlanması planlanmıştı.
 
Eğlenceli bir bulmaca platform deneyimi
 
 
Birinci şahıs, platform, macera oyunu Tin Hearts, artık yeni tarihiyle birlikte geliyor. Farklı farklı bulmacaları bünyesinde barındıran oyunda art planda bizlere bir kıssa anlatılıyor ve bu kıssa kapsamında biz de yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oyunda doruklardan süzülebiliyor, platform zorluklarını aşmaya çalışıyor ve çeşitli seçimler yapabiliyoruz.
Oyun içerisinde tıpkı vakitte etrafı keşfedebiliyor ve çeşitli gizemleri açığa çıkarabiliyoruz. Farklı farklı ataklar yaparak ve ilerlemeye çalışacağımız oyunda oyuncaklar dünyasına atılıyoruz ve farklı bir usul bizleri bekliyor. Oyunda ilgi alımlı bir kıssanın bizlere aktarılması planlanıyor. 
 
Oyun için ayrıyeten kısa bir oynanış fragmanı yayınlandı. Burada oyunun yapısını, atmosferini ve daha fazlasını görebilirsiniz. Görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz. 
 
Tin Hearts oynanış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu