Oyun

Yarış oyunu RIDE 5 duyuruldu

 
Milestone, motosiklet – yarış oyunu RIDE 5’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için duyurdu. Oyun 24 Ağustos’ta çıkış yapacak. Yeni özelliklerle ve mekaniklerle birlikte karşımıza çıkacak olan RIDE 5, üst seviye bir yarış tecrübesini bizlere aktarmayı hedefliyor.
 
Üst seviye bir yarış deneyimi
 
 
 
Motorunuzu hızlandırabileceğimiz ve çeşitli hareketler yapacağımız RIDE 5 oyununda farklı farklı pistlere geçiş yapabilecek ve güçlü yarışlara katılabileceğiz. Oyun içerisinde süratimizi azamiye çıkarabilecek, motosikletimizi özelleştirebilecek ve geliştirebileceğiz. Motosikletimizi ne kadar güçlendirirsek o kadar çok şiddetli yarışlardan galip ayrılabileceğiz.
 
RIDE 5 içerisinde 35’in üzerinde pist yer alacak ve bu pistler üzerinde usta olmaya çalışacağız. Dünyaca ünlü üreticilerin 200’den fazla motosikletini alabileceğiniz oyun içerisinde gerçek dizaynlar karşımıza çıkacak. Farklı pist şartlarıyla karşılaşabileceğimiz oyunda yalnızca sürat yapmak yetmeyecek ve kendi sürüş hünerlerimizi de göstermemiz gerekecek.
 
RIDE 5 duyuru fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu