Oyun

Yansıların akabinde Suicide Squad: Kill the Justice League 2024’e ertelendi!

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulacak olan muhteşem kahraman temalı aksiyon nişancı oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, evvelden planlanan 26 Mayıs çıkış tarihinden 2 Şubat 2024’e ertelendi. Oyun bu tarihten itibaren PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için mevcut olacak.
 
Çıkmadan reaksiyonların odağında kalan yapım
 
 
 
Geçtiğimiz süreçte Suicide Squad: Kill the Justice League için çeşitli oynanış görüntüleri yayınlandı ve bu imajlar bir epey reaksiyon çekti. Oyuncular bu yansıları oyunun servis oyunu temelli olmasına, sağa sola uçup kaçıp ateş etmeye ve daha fazlası için gösterdi. Bu reaksiyonların akabinde oyun belirtilmeyen bir tarihe ertelendi. Artık ise bu tarih belirli oldu.
 
Geliştirici ekip Rocksteady Studios bu erteleme hakkında şunları belirtti:
 
“Suicide Squad: Kill the Justice League artık 2 Şubat 2024 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun sizlere en üst seviye bir tecrübe vermesi için çalışıyoruz. Bu yüzden daha ileri bir tarihe almaya karar verdik. Devam eden dayanağınız, sabrınız ve anlayışınız için  topluluğumuza teşekkür ederiz. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntısı sizlerle paylaşacağız.”
 
Peki siz bu erteleme ve oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu