Mobil

Vivo NEX 5 Şubat ayında geliyor: Tasarımı netleşti

Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Vivo, yakında yeni amiral gemisi NEX 5 modelini piyasaya sürecek. Yeni modelin teknik ayrıntıları epeyce merak edilirken Equal Leaks ve Apple Concepts Pro tarafındanVivo NEX 5’in tasarımı ve tanıtım tarihini içeren yeni bir görsel sızdırıldı.

Şubat ayı içerisinde tanıtılabilir

Gerçekleştirdiği hakikat sızıntılar ile bilinen Why Lab, yeni manzaranın NEX 5’in nihai tasarımına hayli yakın olduğunu bildirirken, görselden yola çıkarak kavisli kenarlar ve delikli bir ekran dizaynına sahip olacağını söyleyebiliriz. Ayrıyeten yeni telefonun günümüz akıllı telefonlarında yeni yeni görmeye başladığımız ekran altı parmak izi okuyucusu ile gelmesi bekleniyor.

Vivo NEX 5’in tasarımı ortaya çıktı: İşte ayrıntılar

1 hf. evvel eklendi

Büyük kamera sensörleri içeren ve geçtiğimiz hafta paylaşılan sızıntılara kıyasla daha küçük Zeiss imzalı 4 kamera sensörüne mesken sahipliği yapan Vivo NEX 5, dairesel bir art kamera kısmı ile bizleri karşılıyor. Bununla bir arada Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olması beklenen yeni telefonun Şubat ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Vivo NEX 5 Şubat ayında piyasaya sürülebilir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu