Mobil

Uygun fiyatlı iPhone’dan yeni bilgiler geldi!

Apple, SE serisi isminde bütçe dostu bir iPhone modeli mevcut. Şirket, şu vakte kadar piyasaya iki model sundu. Ünlü teknoloji şirketi, artık üçüncü kuşak modeli sunmaya hazırlanıyor. Bunu da beklentilere nazaran önümüzdeki yıl sürmesi ihtimali var.

Yakın vakitte hususla alakalı bir rapor geldi. Rapora baktığımızda Apple iPhone SE 3 yakında deneme sürecine giriyor. Buna ek olarak çok sayıda satıcının yaklaşan iPhone SE modeli için bileşen sevkiyatına hazırlandığı bildirildi.

iPhone SE 3 özellikleri

Şimdiye kadar iPhone SE 3 hakkında pek çok sızıntı geldi. Bunlara bakarak yaklaşan modelin 4.7 inç Retina HD LCD ekranla gelmesi beklentiler dahilinde yer alıyor. Ayrıyeten gömülü bir parmak izi sensörüne sahip bir Ana Sayfa düğmesinin yer alacağı belirtiliyor.

Aygıtın 3GB RAM ile birlikte Apple A15 işlemcisi tarafından desteklenmesi bekleniyor. Plus varyantı ise 4GB RAM ile geliyor. Yonga seti telefona 5G irtibat takviyesini de sunuyor. Kamera kısmına geldiğimizde, akıllı telefonun art kısmında gelişmiş fotoğrafçılık özelliklerine sahip tek 12 Megapiksel kamera yer alıyor.

J.P. Morgan: “iPhone SE 3, 1,4 milyar Android kullanıcısını çekecek”

J.P. Morgan, son iddiasında iPhone SE 3‘ün 1,4 milyar düşük ve orta düzey Android kullanıcısını çekebileceğini söyledi. Buna ek olarak 300 milyon eski iPhone modeli kullanıcısını da himayesine alabileceğini sav etti. 2022 mali yılı iPhone SE 3 satışları için kestirimleri 30 milyon adede ve yıllık iPhone sevkiyatı beklentilerini bu yıldan 10 milyon daha yüksek olan 250 milyon adede yükseltti.

Sizler iPhone SE modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu