İnternet

Twitter Topluluklar artık Android’de kullanılabiliyor

Twitter‘ın geçtiğimiz aylarda iOS ve web’de kullanıma sunduğu Topluluklar özelliği artık Android aygıtlarda da kullanılabilecek. Şirket, Android kullanıcıların şimdiki Twitter uygulamalarından özelliğe erişebileceklerini belirtti.

Topluluklar’a katılma isteği seçeneği geliyor

Twitter Topluluklar özelliği, belli bahis başlıkları altında kullanıcıların fikirlerini paylaşmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar, katıldıkları bir toplulukta tweet attıkları vakit bu tweet kullanıcının profilinde yer alıyor lakin sadece topluluktaki kullanıcılar etkileşim sağlayabiliyor.

Topluluklar, her kullanıcıya açık olabileceği üzere sırf davet sistemiyle de çalışabiliyor. Üçüncü bir seçenek olarak da topluluğa katılma isteği seçeneği eklenecekYöneticiler, topluluklarında daha geniş bir kitleye yer vermek istiyor lakin üyeleri kendileri seçmek istiyorsa bu seçeneğe yönelebilecek.

Artık Android’de de kullanılabilir olan Twitter‘ın Facebook kümelerine yahut Reddit alt dizinlerine rakip özelliği Topluluklar‘a yakında katılma isteği haricinde kronolojik vakit çizelgesi de eklenecek.

Twitter Twitter, Inc. Toplumsal Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu