İnternetSosyal MedyaTeknoloji

Aktif Bilgi Teknolojilerinden Dijital Destek Kampanyası

Yıllardır profesyonel olarak dijital pazarlama sektöründe faaliyet gösteren Aktif Bilgi Teknolojileri yeni kampanyasını duyurdu. Aktif Bilgi Teknolojileri kampanyasında dolar kurunun yükselmesiyle beraber yurt dışı satışlarının artması gerektiğine dikkat çekerken daha fazla firmanın satışlarını arttırması ve profesyonel hizmet alabilmesi için %40 indirim uyguladıklarını söyledi.

Yeni yıl ile birlikte birçok sektörde ihracatın artacağı ve özellikle de dijital platformlarda yükselişin devam edeceği öngörülürken Aktif Bilgi Teknolojileri, dijital sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türk ekonomisine kampanyası ile destek olmayı hedefliyor. Aktif Bilgi Teknolojileri bünyesinde bulunan birçok hizmette uygulanan %40 indirim ile dijital ortamda satışların arttırılması ve Türk ekonomisinin gelişimine büyük katkı sağlayacağı ifade ediliyor.

Başta yerli şirketlerin uluslararası pazarda rekabet edebilmeleri ve en iyi şekilde ulusal ve uluslararası pazarlara açılmaları için ihtiyaçları olan dijital destek Aktif Bilgi Teknolojileri’nin sektörde ki öncülüğü ve hizmet kalitesi ile sunuluyor.

Profesyonel hizmet almak ve %40 indirimden faydalanmak için buraya tıklayabilir veya https://www.aktifhost.net/kategori/dijital-pazarlama adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu