Sosyal Medya

TikTok fenomeni, üvey babası tarafından öldürüldü

Belçikalı toplumsal medya fenomeni Luca Pisciotto aile içi şiddete maruz kalarak hayatını kaybetti. 22 yaşındaki TikTok fenomeni, üvey babasının annesini boğmak istediğini gördükten sonra annesini kurtartmak istedi, fakat sonlu adam, Pisciotto’yu bıçaklayarak öldürdü.

Müzik ve dans tutkunu Luca Pisciotto, toplumsal medyada “Luca Itvai” lakabıyla tanındı. TikTok’ta 1,6 milyon takipçiye sahip olan Pisciotto, çektiği dans görüntüleriyle binlerce defa izlendi. TikTok’ta yüzlerce görüntüsü olan ünlü isim, en son aşağıdaki görüntüyü yayınlamıştı.

TikTok fenomeni Luca Pisciotto hayatını kaybetti

22 yaşındaki Luca Pisciotto, Belçika’nın Liège kentinde annesinin eski eşi tarafından öldürüldü. Öfkeli adamın gerçek gayesi olan annesini muhafazaya çalışırken bıçaklandı. Pietro Randazzo ismindeki katil, olay anında meskenden kaçmış olsa da, sonradan kendi isteğiyle polise teslim oldu.

@luca_itvai

#pov Elle me quitte pour un autre… (Insta: luca.itvai) #fyp #foryou

♬ som original – CALL ME PAULO

Luca’nın eski üvey babası olan adam, eski sevgilisinin konutuna tekrar evlenme isteiği için gitti, lakin tartışma kısa müddette fizikî şiddet uygulama boyutuna geldi. Annesini savunmaya çalışan Luca Pisciotto, bıçaklı atağın kurbanı oldu. Katil, çocuğa saldırdıktan sonra birkaç defa bıçakladı. Genç fenomen, hastaneye varmadan kan kaybından hayatını kaybetti.

Luca’nın TikTok’taki son görüntüsü trajediden birkaç saat öncesine dayanıyor. Oyuncu olmayı hayal eden fenomen isim, büyük bir dans tutkunuydu ve takipçileri, annesinin hayatını kurtarmaya çalışmasıyla hatırlayacak.

Pisciotto’nun görüntülerine takipçileri tarafından onlarca yas iletisi geldi. Hayranlarından biri, “Dün burada olduğuna inanamıyorum, huzur içinde yat” diye yazarken diğer bir takipçisi ise, “Olanlardan ötürü büsbütün şok oldum” dedi.

TikTok’ta 1.6 milyondan fazla takipçisi olan Luca Pisciotto’nun öldürülmesiyle ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu