BilimTeknoloji

The Sandbox’tan metaverse geliştirme programı

Tanınan metaverse projelerinden The Sandbox, metaverse alanında gelişmelerini hızlandırmak için Brinc ile paydaşlık kurdu. Brinc ile yapılan iştirakle birlikte The Sandbox, 50 milyon dolarlık Metaverse Accelerator Programını başlattı.

The Sandbox proje hızlandırma şirketi Brinc ile birlikte metaverse alanındaki teşebbüslerini hızlandıracak bir program başlattı. The Sandbox’ın 50 milyon dolarlık “Metaverse Accelerator Programı” Blockchain teşebbüsüne yatırım yaparak, metaverse geliştirmeye yardımcı olmayı hedefliyor.

Kelam konusu program, genel olarak potansiyel iştiraklere ve iş geliştirme fırsatlarına erişim sağlarken, gelecek vaat eden projelere yatırım yapacak. Ayrıyeten Metaverse Accelerator Programı; metaverse alanında yeni tecrübeler oluşturmayı da amaçlıyor. 

Başlatılan program ile ilgili olarak The Sandbox’ın kurucu ortağı Sebastien Borget şunları söyledi:

“Sandbox’ın metaverse transferi hızlandırıcısı, yeni kuşak meta data transferi girişimcilerini destekleme konusundaki süregelen taahhüdümüzün kıymetli bir genişlemesidir. Hayal gücü, fikirler ve sıkı çalışma, yeni başlayanlar ile dünyanın dört bir yanından gelen bireyler vizyonlarını gerçekleştirebilir”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu