Mobil

Samsung: “En Çarpıcı Galaxy S Serisi ile Tanışmaya Hazır Olun”

Samsung Electronics Taşınabilir Dünya Lideri ve CEO’su TM Roh, kaleme aldığı blog yazısında Samsung’un gelecek planları ve inovasyon yaklaşımı ile ilgili değerli bilgiler aktardı. Bugünün dünyasında inovasyon ve akıllı telefonun evriminden büyük bir heyecan duyduğunu belirten Roh, şunları söyledi:

“Bugünün dünyasında beni en çok heyecanlandıran, akıllı telefonun evrimi. Tek bir aygıt; uzaktan çalışma, eğitim, cümbüş ve fitness üzere birçok yeni dijital alanın önünü açarken, bize tek dokunuşla her yerde manzara alabilme, keşfetme ve istediğimiz herkesle irtibat kurabilme imkanı sağlıyor. Akıllı telefonlar, sınırsız ilerlemeye açılan bir kapı. Sırf dünyayla eşzamanlı olarak ilerlemek, taşınabilir inovasyon için kâfi değil. Biz de Samsung olarak bu nedenle akıllı telefonun yapabileceklerinin hudutlarını aşmak için kendimizi ebediyen zorluyoruz.”

“Akıllı telefon tarihinde yeni bir periyodu başlatmak için kuralları değiştirdik”

2011 yılında Galaxy Note Serisi’nin akıllı telefonların rahatlığını ve taşınabilirliğini geniş bir ekran, not defteri ve tabletlerdekine emsal bir fonksiyonellikle birleştirdiğini aktaran Roh, “Birçok kullanıcı, 5,3 inçlik ekranı çok büyük buldu. Fakat, Note Serimiz’in yarattığı tesir, geniş ekran akıllı telefonlar için bir standart haline geldi, oyunun kuralları değişti. S Pen de herkesi şaşırtan bir aksesuar oldu. Kullanıcılar, S Pen sayesinde yaratıcılıkla üretkenliği bir ortaya getirebildi, ilham verici anlarda fikir ve kanılarını süratlice not almak için Samsung Notes uygulamasını kullandı. 2019 yılında akıllı telefonları bir sefer daha yine tanımlamaya yürek ettik. Pazara sunduğumuz Galaxy Z Fold Serimiz ile taşınabilir aygıt pazarına orijinal bir aygıt formu getirdik. Son teknoloji katlanabilir dizaynımız, insanların telefon kullanma biçimini değiştirdi. Esnek Mod sayesinde artık imajlı aramalar da çok daha kolay bir halde gerçekleştiriliyor. Telefonunuz göz açıp kapayıncaya kadar tablet boyutuna ulaşabildiğinden, birden çok pencerede süreç yapmak da artık hayli kolay. Böylelikle bir kere daha kesime öncülük ettik, birçok cep telefonu üreticisi bizim izimizden gitmeye başladı” dedi.

Akıllı telefonların artık birbirine benzediğini ve güncellemelerin kendini tekrarladığını belirten Roh, “Müşterilerimizden gelen geri bildirimlere kulak veriyor, dönüşümün getirdiği beklentileri yakından takip ediyoruz. Bu seyahatte tüm insanlığı ilerlemeye teşvik eden taşınabilir tecrübeler sunmaya devam etmek konusunda kararımız kesin. Samsung’un geçtiğimiz yıl Galaxy Note Serisi’ni çıkarmamasının hepinizi şaşırttığını biliyoruz. En güzel oyun tecrübesinden ileri seviye üretkenliğe bir anda geçiş sağlayabilen Galaxy Note Serisi’nin eşsiz yaratıcılığını ve verimliliğini herkes beğenmişti. Kağıt kalemle yarışır derecede gerçeğe yakın S Pen tecrübesine kullanıcılar hayran kaldı. Tüm bu sevilen ve beğenilen tecrübeleri de unutmadık” diyor.

Galaxy’nin değişimi: Şimdiye kadarki en çarpıcı Galaxy S Serisi geliyor”

Samsung Galaxy aygıtlarının geçirdiği her değişimde tüm taşınabilir aygıt kategorisini tekrar tanımlayan özellikler sunduğunu söz eden Roh, yeni S Serisi’ni ise şu sözlerle tanımlıyor: “Sektörün kurallarını bir defa daha yine yazmak üzereyiz. Şubat 2022’de düzenleyeceğimiz Unpacked etkinliğinde, şimdiye kadar geliştirdiğimiz en çarpıcı S Serisi aygıtla tanışacaksınız. Kullanıcılarla buluşmaya gün sayan yeni jenerasyon Galaxy S Serisi, Samsung Galaxy Serisi’nin en kusursuz özelliklerini üst seviye bir aygıtta bir ortaya getiriyor. Bu aygıtla gece karanlığında bile bir telefonla çekebileceğiniz en uygun ve parlak fotoğraf ve görüntüleri çekebileceksiniz. Daha fazla güç, yüksek sürat ve bir akıllı telefonun sunacağı tüm araçlar sayesinde gündüzler de artık sizin olacak. Şimdiye kadarki en akıllı Galaxy tecrübesi sayesinde en son inovasyonların keyfini çıkarırken, sürdürülebilir Galaxy ekosisteminin de bir modülü olacaksınız. Akıllı telefonların geleceğini yine tasarladığımız seyahatimizde, birlikte yol almaktan memnunluk duyacağız.  En yeni Ultra tecrübesine hazır olun.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu