Oyun

PSN Plus Ocak 2022 oyunları sızdırıldı!

Sony’nin her ay PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine fiyatsız oyunlar ikram ettiği abonelik sistemi PSN Plus için 2022 yılında verilecek olan oyunlar sızdırıldı. Son 4 ay içerisinde verilecek olan oyunların tamamını evvelden sızdıran forum üyesi, bir kere daha hangi üretimlerin verileceğini duyurdu.

PSN Plus’ın yeni oyunları bir sefer daha sızdı

Geçtiğimiz Eylül ayından beri PSN Plus abonelerine verilecek oyunları harfi harfine bilmeyi başaran DeaLabs forum kullanıcısı BillBil-Kun, bir defa daha PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine verilecek olan oyunların listesini yayınladı. Her ay Epic Games Store ve Xbox Live ile Game Pass için de verilecek olan oyunları birebir sızdıran BillBil-Kun, bu ay Playstation sahipleri için hoş haberler verdi.

Geçtiğimiz aylarda oyunculara sunduğu oyun yelpazesiyle kullanıcılardan büyük reaksiyon çeken Sony PlayStation, 2022’nin birinci ayında oyuncuları tatmin edecek üretimlerle geliyor. PSN Plus tarafından ikram edilecek olan oyunlardan ikisi hem PS4 hem de PS5 için oynanabilecek. Bununla birlikte yalnızca PlayStation 4 için sunulacak olan bir başka oyun ise PlayStation 5’in geriye uyumluluk özelliği ile PS5’te de deneyimlenebilecek.

İşte Ocak 2022’de verilecek PSN Plus oyunları:

  • Deep Rock Galactic (PS5 / PS4)
  • Dirt 5 (PS5 / PS4)
  • Persona 5 Strikers (PS4)

Listeye göz attığımızda birinci dikkat çeken imal gelmiş geçmiş en düzgün JRPG serilerinden biri olan ve sıra tabanlı oynanış yapısıyla milyonlarca hayranı olan Persona serisinin son halkası, Persona 5 Strikers oluyor.

Bununla birlikte ralli oyunları denince akla gelen birinci üretimlerden biri olan DIRT serisinin son oyunu DIRT 5 de hem PS4 hem de PS5 sahiplerine armağan ediliyor. Son olarak armağan edilen bir öbür oyun da Coffee Stain Publishing tarafından piyasaya sürülen FPS oyunu Deep Rock Galactic oldu.

Pekala sizler Sony PlayStation tarafından gelecek ay içerisinde oyunculara sunulacak olan üretimlerle ilgili neler düşünüyorsunuz? Oyunlar sizleri tatmin etti mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu